„Deadpool 3” już powstaje i wpadnie do multiwersum! Twórcy ujawniają informacje o filmie

Trwają przygotowania do kolejnej części przygód „najemnika z nawijką”. Dedpoola po raz trzeci zagra Ryan Reynolds. Aktor właśnie pracuje z trenerem Danem Saladino. Twórcy wyjawili, czego możemy się spodziewać w nowej produkcji.

„Deadpool 3” już powstaje i wpadnie do multiwersum! Twórcy ujawniają informacje o filmie
Fot. HBO/Materiały prasowe

Wkracza do Marvela

Wiadomo jednak, że „Deadpool 3” będzie częścią Kinowego Uniwersum Marvela (MCU). Scenariusz do kolejnej części przygód paradującego w charakterystycznym kostiumie Wade`a Wilsona/Deadpoola, podobnie jak w przypadku poprzednich filmów, stworzą Rhett Reese i Paul Wernick. Swój udział w scenariuszu mają również Ryan Reynoldsem i reżyser filmu Shawn Levy.

Szalone multiwersum

I choć nie ma jeszcze dokładnego opisu fabuły filmu, to już wcześniej twórcy „Deadpoola 3” wspominali o wątku multiwersum. Biorąc pod uwagę, że poprzednie obrazy z tytułowym antybohaterem rozgrywały się poza historiami znanymi nam z produkcji wchodzących w skład MCU, to rozwiązanie jest bardzo prawdopodobne. Na dodatek, obecnie głównym wątkiem w Marvelu jest koncepcja multiwersum. Tym samym Deadpool zapewne zostanie przeniesiony ze swojej rzeczywistości do świata równoległego, prawdopodobnie tego, w którym żyje, chociażby Spider-Man grany przez Toma Hollanda, czy działali znani nam Avengers.

Obietnice prezesa i data premiery

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige zapewniał, że prace nad nową odsłoną „Deadpoola” rozpoczęto już w czerwcu 2022 roku. Zapowiedział też, że „Deadpool 3” będzie lepszy od poprzedników:

Podniesiemy poziom, tak zrobiliśmy z „Wojną bohaterów”, „Wojną bez granic” i „Ragnarokiem”. Możliwość przebywania w świecie Ryana Reynoldsa to ogromna frajda.

Już zostało potwierdzone, że „Deadpool 3” będzie posiadał kategorię wiekową R. Sugerowana data premiery to między innymi 16 lutego 2024 roku, jednak oficjalna data zostanie ogłoszona zapewne we wrześniu.

Multiwersum gwarantuje nam odrobinę szaleństwa i Deadpool chyba idealnie się do niego nadaje.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic