Informacje

Chris Pratt potwierdził swój udział w filmie „Thor: Love and Thunder”

Dodano:
Chris Pratt potwierdził swój udział w filmie „Thor: Love and Thunder”

fot.PAP/EPA

Biorąc pod uwagę to, jak zakończył się film „Avengers: Koniec gry”, informacja o udziale Chrisa Pratta w powstającym właśnie filmie „Thor: Love and Thunder” nie jest dużym zaskoczeniem. Do tej pory jego angaż do tej produkcji pozostawał jedynie w sferze spekulacji. Zmieniło się to wraz z oficjalnym potwierdzeniem tego faktu przez samego aktora.

Chris Pratt, który w komiksowym uniwersum Marvela wciela się w postać Star-Lorda w serii filmów „Strażnicy Galaktyki”, wziął udział w instagramowej rozmowie z Tomem Hollandem, czyli filmowym Spider-Manem. Przybliżył w niej swoje zawodowe plany na 2021 rok.

„Szykuje mi się kolejna część Strażników Galaktyki, no i mam jeszcze Thora. To Thor kręcony w Australii, wiec w przeciągu tygodnia wybieram się do Australii” – oświadczył Chris Pratt. Niespodziewane oświadczenie aktora szybko wyłapał Tom Holland, który zauważył, że nikt nie wiedział, że Pratt zagra w czwartej części przygód Thora. „Miałem tego nie mówić? Wydawało mi się, że wszyscy o tym wiedzą. A jeśli nie wiedzieli, to właśnie się dowiedzieli” – odpowiedział Pratt.

Rozwijane osobno światy Thora i Star-Lorda połączyły się za sprawą dwóch finałowych filmów z cyklu „Avengers”. W zakończeniu filmu „Avengers: Koniec gry”, grany przez Chrisa Hemswortha Thor oddał władanie Nowym Asgardem w ręce Walkirii (Tessa Thompson), a on sam dołączył do ekipy Strażników Galaktyki. Z tego powodu niespodziewane oświadczenie Chrisa Pratta nie zaskakuje i jest jedynie potwierdzeniem oczywistej decyzji twórców cyklu. W filmie „Thor: Love and Thunder” ma pojawić się też inna gwiazda serii „Strażnicy Galaktyki”. To Pom Klementieff, która wciela się w postać Mantis.

Reżyserem filmu „Thor: Love and Thunder” jest Taika Waititi, który ma już na koncie realizację filmu „Thor: Ragnarok”, uznawanego za jedną z najlepszych produkcji kinowych uniwersum Marvela. Wiadomo już, że w rolę głównego złoczyńcy filmu, Gorra, Rzeźnika Bogów, wcieli się Christian Bale. Do serii powróci też Natalie Portman - znów zagra Jane Foster, która chwyci za młot Mjolnir i zmieni się w Potężną Thor. Premierę filmu Waititiego zaplanowano na 11 lutego 2022 roku. (PAP Life)

 • 05:00 Giacomo Puccini Turandot (Nessun dorma)
 • 05:03 Ludwig van Beethoven VIII Symfonia F-dur (4)
 • 05:10 Elmer Bernstein temat
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 342, Sunday, 17 January 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic