Informacje

Chris Pine będzie kręcić film w Polsce

Dodano:
Chris Pine będzie kręcić film w Polsce

fot.PAP/EPA

Uważany za jednego z najgorętszych młodych aktorów Hollywood, Chris Pine, będzie kręcić film w Polsce. Aktor zagra w filmie "Violence of Action", którego akcja częściowo rozgrywa się w naszym kraju.

Chris Pine, aktor znany z jednej z głównych ról w "Wonder Woman", zagra w filmie "Violence of Action", który opowie o byłym marines w tajnej misji. Akcja filmu częściowo rozgrywa się w Polsce.

Christopher Whitelaw Pine urodził się 26 sierpnia 1980 roku w Los Angeles, jako syn dwojga aktorów, Roberta Pine i Gwynne Gilford. Ma starszą siostrę Katherine. Chris uczęszczał do Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, gdzie szlifował swoje zdolności aktorskie, występując w spektaklach Williamstown Theater Festival oraz w teatrach w Los Angeles.

Swoją pierwszą rolę filmową zagrał w jednym z odcinków serialu "Ostry dyżur", gdzie również dał się poznać szerszej publiczności George Clooney. Kolejne role zagrał w serialach "Kryminalne zagadki Miami", "Sześć stóp pod ziemią" czy "American Dreams".

Pine jest najbardziej znany z ról w komediach romantycznych, takich jak "Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny" (2004), gdzie zagrał u boku Anne Hathaway, i właśnie dzięki tej roli został zauważony, czy "Całe szczęście", gdzie zagrał razem z Lindsay Lohan.

Na swoim koncie aktor ma także rolę kapitana Jamesa T. Kirka w filmach "Star Trek", "W ciemność. Star Trek" i "Star Trek: W nieznane".

Pine wziął też udział w filmie niezależnym "Confession", obrazie krótkometrażowym "The Bulls", dramacie telewizyjnym CBS "Poddaj się, Dorotko" z Diane Keaton i dramacie sensacyjnym "As w rękawie".

Wystąpił w tytułowej roli w filmie "Jack Ryan: Teoria chaosu". Z kolei w disneyowskim dramacie historycznym "Czas próby" jako kapitan Bernard Challen Webber ze Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych dowodził wyprawą ratunkową.

Mniej znany jest udział aktora w przedstawieniach na scenie. W grudniu 2006 roku wystąpił na nowojorskiej scenie Center Stage jako Augustine Early w przedstawieniu "Ateista". Zagrał też na deskach Geffen Playhouse w Los Angeles w spektaklu "Fat Pig" jako Carter i sztuce Beau Willimona "Farragut North" w roli Stephena, a także na scenie Mark Taper Forum w Los Angeles w widowisku Martina McDonagha "Porucznik z Inishmore" jako Padraic. (PAP Life)

 • 04:10 Peter Gabriel Of These, Hope
 • 04:14 Vittorio Monti Czardasz
 • 04:18 Jan Sebastian Bach III Suita orkiestrowa D-dur (3)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 286, Sunday, 23 June 2019
 • 1
  Daniel Bloom / Leszek...
  Słodki koniec dnia
  Poetessa
 • 2
  Elton John
  Król lew
  Can You Feel The Love Tonight
 • 3
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic