Brad Pitt wybrał najprzystojniejszych mężczyzn świata. Zgadzacie się z jego zdaniem?

Ostatnio Brad Pitt nie próżnuje i realizuje się w zupełnie innych dziedzinach niż aktorstwo. Gwiazdor udzielił ostatnio wywiadu, w którym został zapytany o to, kto jego zdaniem jest najbardziej atrakcyjnym mężczyzną. Aktor stwierdził bez wahania, że tytuł najprzystojniejszego faceta świata należy do zmarłego przed 14 laty Paula Newmana. Spośród żyjących mężczyzn Pitt wybrał George'a Clooneya.

Brad Pitt wybrał najprzystojniejszych mężczyzn świata. Zgadzacie się z jego zdaniem?
Fot.PAP/EPA

Brad Pitt to człowiek wielu talentów. Sławę zdobył jako aktor, ale niedawno ujawnił też swój talent rzeźbiarski – 17 września prace gwiazdora zadebiutowały na wystawie w jednym z fińskich muzeów. Pitt z sukcesem spełnia się także jako projektant mody. W 2019 roku wraz z przyjaciółką Sat Hari Khalsą założył ekskluzywną markę odzieżową God’s True Cashmere, której nowa kolekcja trafiła właśnie do sieci luksusowych domów towarowych Selfridges.

Teraz gwiazdor „Podziemnego kręgu” i „Pewnego razu… w Hollywood” postanowił zawojować branżę urodową. Wraz z profesorem Pierre-Louisem Teissedre z Uniwersytetu w Bordeaux oraz Nicolasem Lévym, dyrektorem laboratorium Marseille Medical Genetics, Pitt stworzył inspirowaną winem linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla kobiet i mężczyzn. Kolekcja zawiera serum, krem nawilżający, krem w płynie i emulsję oczyszczającą. Produkty marki Le Domaine Skincare wykorzystują dobrodziejstwo antyoksydantów kryjących się w winogronach. Sprzedaż ruszy 1 października.

W promującym swój nowy biznesowy projekt wywiadzie dla "Vogue" aktor, którego aparycją zachwycają się kobiety na całym świecie, został zapytany o jego ideały urody. Pitt bez wahania wskazał dwóch aktorów, którzy zasługują jego zdaniem na miano najprzystojniejszego faceta świata. „Ograniczę się do środowiska aktorskiego, bo to moja branża i miejsce pracy na co dzień. Natychmiast do głowy przychodzi mi Paul Newman. Zestarzał się z niesamowitą godnością i wdziękiem. A do tego był ciepłym, oddanym i szczerym człowiekiem” – wyjaśnił.

Zmarły przed 14 laty Newman przez miliony fanów (zwłaszcza płci żeńskiej) uważany był za jednego z najbardziej atrakcyjnych gwiazdorów Fabryki Snów. Regularnie lądował w rankingach najprzystojniejszych mężczyzn świata, tuż obok Jamesa Deana, Seana Connery’ego, Gregory’ego Pecka czy Marlona Brando. Jeśli zaś chodzi o żyjących aktorów, w podobnych zestawieniach od lat króluje George Clooney. I to właśnie jego Pitt uznał za najbardziej atrakcyjnego faceta we współczesnym Hollywood – choć nie bez cienia złośliwości. „Cóż, muszę wskazać tego pieprzonego Clooneya. Zawsze go pomijam, tak jak on pomija mnie. Ale zrobię wyjątek, ten jeden raz” – zażartował gwiazdor. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic