Amerykańskie biuro podróży przygotowuje rejs poświęcony serialowi "Przyjaciele"

Nie lada gratkę dla fanów „Przyjaciół” szykuje jedno z amerykańskich bur podróży. Wiosną przyszłego roku będzie można wypłynąć w rejs statkiem wycieczkowym Celebrity Equinox, który wyruszy z ośrodka żeglugowego Fort Lauderdale na Florydzie. Na uczestników wyprawy czeka szereg atrakcji. „Przygotuj się, by jeść jak Joey, żartować jak Chandler, gotować jak Monica, robić zakupy w stylu Rachel, ćwiczyć jogę niczym Phoebe i kopać jak Ross” – zachęcają organizatorzy rejsu.

Amerykańskie biuro podróży przygotowuje rejs poświęcony serialowi "Przyjaciele"
fot.PAP/EPA

Można śmiało powiedzieć, że „Przyjaciele” przeżywają dziś drugą młodość. Jeden z najsłynniejszych seriali w historii amerykańskiej telewizji znów znalazł się w centrum zainteresowania za sprawą odcinka specjalnego, w którym po wieloletniej przerwie spotkali się ponownie odtwórcy głównych ról – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Nie powinno zatem dziwić, że natychmiast znaleźli się chętni do zarobienia na renesansie popularności sitcomu z lat 90., który wciąż budzi w odbiorcach silne emocje. Zagorzali fani „Przyjaciół” mogą już zacierać ręce – właśnie pojawiła się okazja na wypłynięcie w specjalny rejs poświęcony temu kultowemu serialowi.

Wyprawa „Cruise with Friends” wyruszy 15 maja 2022 roku z portu w Fort Lauderdale na Florydzie, zatrzymując się po drodze w Key West, Grand Cayman i Cozumel w Meksyku. Zorganizowany przez biuro podróży Fana World Travel rejs statkiem wycieczkowym Celebrity Equinox odbędzie się z udziałem 500 szczęśliwców, na których czeka szereg atrakcji – dość wspomnieć inspirowane serialem gry z nagrodami czy konkursy na najlepsze przebranie. „Przygotuj się, by jeść jak Joey, żartować jak Chandler, gotować jak Monica, robić zakupy w stylu Rachel, ćwiczyć jogę niczym Phoebe i kopać jak Ross” – zachęcają organizatorzy wyprawy. „Cruise with Friends” potrwa do 21 maja.

Za tę przyjemność trzeba jednak słono zapłacić. Ceny biletów na rejs wahają się od 1648,66 dolarów (ok. 6 tys. zł) za standardową kabinę pasażerską do 3048,66 dolarów (ponad 11 tys. zł) za apartament Sky Suite z balkonem. W cenę pobytu wliczone są „nieograniczone korzystanie z Wi-Fi, 150 dolarów na wycieczki fakultatywne po wybrzeżu oraz pakiet napojów premium”. Zainteresowanych wyprawą fanów „Przyjaciół”, którzy liczą na spotkanie z gwiazdami serialu, czeka rozczarowanie – żaden z członków obsady nie pojawi się na statku. (PAP Life)