3. sezon "Wiedźmina” obiecuje widowiskowy pojedynek. Zdjęcia z planu zdradzają fabułę nowych odcinków

Prace nad 3. sezonem „Wiedźmina” trwają w najlepsze. Opublikowano zdjęcia z planu serialu. Materiały zdradzają fabułę nowych odcinków.

3. sezon "Wiedźmina” obiecuje widowiskowy pojedynek. Zdjęcia z planu zdradzają fabułę nowych odcinków
Fot.Netflix/Materiały prasowe

Epicka walka

3. sezon serialu „Wiedźmin”  powstanie na podstawie książki należącej do wiedźmińskiej sagi Andrzeja Sapkowskiego – „Czas pogardy". To właśnie w tym tomie dochodzi do pojedynku między mrukliwym wiedźminem Geraltem a potężnym czarodziejem Vilgefortzem. Zgodnie z informacjami podawanymi przez „Redanian Intelligence”, to konkretne książkowe starcie zostanie przeniesione na ekran w 3. sezonie serialu.

Książkowe okoliczności

Gdy dochodzi do przewrotu na wyspie, Vilgefortz próbuje namówić Geralta do przejścia na „ciemną stronę”. Czarodziej chce porwać Ciri. Wiedźmin, chcąc ratować swą przybraną córkę, staje do walki z przeciwnikiem. Za swą decyzję przychodzi mu zapłacić ogormną cenę. Geralt ponosi porażkę, Vilgefortz praktycznie doprowadza do jego śmierci. Finalnie Ciri udaje się uciec. Na zdjęciach z planu widzimy Vilgefortza (Mahesh Jadu) walczącego z Geraltem (Henry Cavill).

Informacje na temat 3. sezonu

Krążą również pogłoski, że w nadchodzącym sezonie Ciri również stoczy istotną dla niej walkę, czeka ją pojedynek z wywerną. Jeśli chodzi o 3. sezon „Wiedźmina” do ekipy powraca Wolfgang Stegemann. To koordynator walk, odpowiedzialny między innymi za sceny w Blaviken z 1. sezonu serialu. Wiadomo również, kto skomponuje muzykę do nowej serii „Wiedźmina”. Ponownie usłyszymy utwory Josepha Trapanese`a.

 Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic