Złota Płyta dla L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra za ścieżkę dźwiękową do "Chłopów"!

W piątek, podczas wyjątkowego koncertu w NOSPR z udziałem L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra, Kayah i Ralpha Kaminskiego, artyści zostali uhonorowani Złotą Płytą za ścieżkę dźwiękową do filmu „Chłopi”, wydaną nakładem wytwórni Agora Muzyka. Soundtrack z filmu, odsłuchany ponad 50 mln razy, zdobył uznanie publiczności, stając się jednym z najbardziej popularnych w historii polskiego kina!

Złota Płyta dla L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra za ścieżkę dźwiękową do "Chłopów"!

Oprócz tego, film „Chłopi” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów kinowych, osiągając już prawie 2 miliony oglądających. Co więcej, produkcja właśnie weszła na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych, zapowiadając swój triumfalny marsz na międzynarodową scenę filmową.

Posłuchaj albumu „Chłopi” we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Chlopi

Połączenie oryginalnego pomysłu filmowego z genialną muzyką zaowocowało rozmaitymi nagrodami, rekordowym zainteresowaniem publiczności oraz serią koncertów w prestiżowych filharmoniach. A w najbliższym czasie czeka nas jeszcze premiera niesamowitego, tanecznego show, którego premiera już wkrótce!

KONCERTY „Chłopi”

05.02 Warszawa, Roots Music Festival, bilety: https://biletyna.pl/festiwal/Gala-Muzyki-Filmowej-Roots-Music-Festival/Warszawa

23.03 Poznań, Sala Ziemi, bilety: https://adria-art.pl/repertuar/257/koncerty-luc-rebel-babel-muzyka-do-filmu-chlopi

14.04 Bielsko-Biała, Cavatina, bilety: https://cavatinahall.pl/events/l-u-c-i-rebel-babel-film-orchestra-muzyka-do-filmu-chlopi/

21.04 Lublin, CSK, bilety: https://adria-art.pl/repertuar/257/koncerty-luc-rebel-babel-muzyka-do-filmu-chlopi

22.04 Łódź, Teatr Wielki

 

Na platformie TikTok pojawiło się mnóstwo filmów, na których prezentowane są taneczne choreografie do utworu „Jesień – Tańcuj”. Filmiki te cieszą się ogromną popularnością – niektóre z nich osiągają milionowe wyświetlenia oraz tysiące polubień! To doskonały dowód na to, jak piosenka ta stała się hitem tegorocznych studniówek. Nie tylko na TikToku, ale również na platformie YouTube, teledysk do utworu „Jesień – Tańcuj” przyciągnął uwagę, osiągając prawie 7 milionów wyświetleń!

Już w najbliższy czwartek, można spodziewać się kolejnej perełki związanej z projektem "Chłopi". Będzie to premiera teledysku do anglojęzycznej wersji utworu „Koniec Lata” („End Of Summer”), którą wzbogaciła swoim niezwykłym głosem Katie Melua.

Patroni medialni: RMF Classic & WP

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic