Włącz RMF Classic i zmień swój świat! Słuchaj i zdobywaj nagrody

Najpiękniejsza Muzyka Filmowa ma niezwykłą moc przenoszenia nas oczami wyobraźni w świat naszych ulubionych bohaterów z wielkiego i małego ekranu. W RMF Classic gramy muzykę, która wzbudza emocje niczym najlepsze filmy akcji. Wieczorami buduje romantyczny nastrój rodem z „Dirty Dancing”. A rano daje dawkę energii godną Rocky’ego szykującego się do walki. Słuchaj nas, gdziekolwiek jesteś i spraw, żeby Twoja rzeczywistość nabrała iście filmowych kolorów!

Włącz RMF Classic i zmień swój świat! Słuchaj i zdobywaj nagrody

Słuchaj nas, gdziekolwiek jesteś!

RMF Classic możesz mieć zawsze przy sobie! Sprawdź, na jakiej częstotliwości znajdziesz nas w swoim mieście. Tracisz zasięg? Bez paniki! Włącz nasz internetowy player lub ściągnij najnowszą wersję aplikacji mobilnej – i ciesz się Najpiękniejszą Muzyką Filmową w każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. 

   

Czy to nie jest wspaniałe uczucie, gdy stoisz w kilometrowym korku, a w głośnikach rozbrzmiewa niesamowita muzyka Johna Williamsa z „Gwiezdnych Wojen”? Te dźwięki sprawią, że samochody przed Tobą zmienią się w gwiezdny pył, a Ty ruszysz z ponaddźwiękową prędkością!

Teraz, za sprawą nowej platformy RMF Classic+, możecie słuchać RMF Classic bez bloków reklamowych (za to z jeszcze większa dawką muzyki!). Zostając subskrybentem RMF Classic+ zyskujesz również dostęp do dodatkowych, równolegle nadawanych audycji tematycznych, stacji muzycznych z twórczością ulubionych kompozytorów lub z wybranych produkcji, bonusów w postaci książek, kodów zniżkowych czy biletów na najważniejsze wydarzenia kulturalne. Sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus.

Zapraszamy do zabawy w mediach społecznościowych

Pokażmy światu moc Najpiękniejszej Muzyki Filmowej, którą gramy dla Was na co dzień! Nagraj rolkę na Instagramie lub Facebooku wykorzystując jeden z filmowych utworów, który usłyszałeś w RMF Classic – i oznacz ją hasztagami #rmfclassic i #najpiekniejszamuzykafilmowa. Co ma być w wideo? Co Wam tylko przyjdzie do głowy! Wasza codzienność okraszona muzyką filmową. Pokażmy wszystkim, jak zwykłe codzienne sceny nabierają filmowego charakteru! Autorów najlepszych rolek nagrodzimy zestawem radiowych gadżetów – z bezprzewodowymi słuchawkami bluetooth.

Weź udział w konkursie!

Rozpoczynamy również nowy konkurs w Śniadaniu Mistrzów! Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30, Łukasz Wojtusik wybierze przedmiot – ot zwyczajną, codzienną rzecz, która towarzyszy nam każdego dnia – a Waszym zadaniem będzie napisanie… instrukcji obsługi tego przedmiotu! Wszyscy znamy wesołą twórczość, którą często dostajemy dołączoną do zakupionych produktów. Pobawmy się więc i my! Codziennie wybierzemy jedną, najbardziej kreatywną instrukcję – i nagrodzimy jej autora paczką radiowych gadżetów.

Ale to nie wszystko - środowa odsłona konkursu będzie filmowa! Co to oznacza? Ano to, że nie będziemy od Was wymagać zwykłej instrukcji obsługi. Poprosimy Was, żebyście troszkę pofantazjowali, dobrali odpowiedni utwór z anteny RMF Classic i napisali nam, jakim rekwizytem filmowym może stać się wybrany przedmiot – przy odrobinie wyobraźni i za sprawą Najpiękniejszej Muzyki Filmowej. W każdą środę autor najbardziej kreatywnego pomysłu otrzyma od nas paczkę radiowych gadżetów oraz inteligentny głośnik Echo Dot. 4 – na którym słuchanie RMF Classic i RMF Classic+ to prawdziwa przyjemność!

 

Maksymalnie 1500 znaków.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie od poniedziałku do piątku - o godz. 7.40!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic