Informacje

#TAKzostanwdomu z kulturą w wersji on-line!

Dodano:
#TAKzostanwdomu z kulturą w wersji on-line!

Czy pobyt w domu musi oznaczać nudę? Niekoniecznie! W ramach najbliższych tygodni Toruńska Agenda Kulturalna proponuje kulturę w Toruniu w wersji on-line! Dzięki akcji #TAKzostanwdomu torunianie będą mogli wziąć udział w e-warsztatach, obejrzeć porady uznanych twórców czy posłuchać niepublikowanych wcześniej nagrań z koncertów.

Na stronie projektu sukcesywnie pojawiać się będą materiały wideo, które pozwolą kreatywnie spędzić czas. Już niedługo udostępnimy retransmisje z koncertu, zorganizowanego w ramach cyklu Scena Letnia na Wiśle w 2019 r. – występ Danny’ego Handley’a, wokalisty i gitarzysty The Animals and Friends. Warto więc zostać w domu i cieszyć się kulturą w wersji on-line!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszelka działalność instytucji kultury zostaje tymczasowo zawieszona. Nie oznacza to jednak, że zawieszona została kultura, bo ta żyje w… sieci! Według zaleceń Ministerstwa Zdrowia najlepiej pozostać w domu. Toruńska Agenda Kulturalna radzi zatem #TAKzostanwdomu i korzystaj z kultury w wersji on-line!
Warsztaty, ciekawostki i niepublikowane wcześniej koncerty

Strona https://www.tak.torun.pl/TAKzostanwdomu/ sukcesywnie oferować będzie nie tylko filmy i działania edukacyjne, ale także kulturalne. Odwiedzając stronę będzie można przypomnieć sobie najciekawsze momenty z niektórych festiwali, zapoznać się z ciekawostkami, rozwiązać quizy, a już niedługo obejrzeć także krótkie kursy wideo z zakresu fotografii, tańca i muzyki.

Strona #TAKzostanwdomu zaoferuje również możliwość przypomnienia sobie poprzedniej edycji Kulturalnego Lata i działań Sceny Letniej na Wiśle. Już w ten weekend Toruńska Agenda Kulturalna udostępni koncert Danny’ego Handley’a – brytyjskiego muzyka, wokalisty i gitarzysty The Animals and Friends. Koncert został zarejestrowany 10 sierpnia 2019 r. Zapis koncertu nie był wcześniej upubliczniany, zatem torunianie, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w koncercie na żywo, dzięki uprzejmości artystów będą mogli usłyszeć go po raz pierwszy!

https://media.tak.torun.pl/aktualnosci/492772/takzostanwdomu-z-kultura-w-wersji-on-line

 • 04:49 Franz Schubert V Symfonia B-dur (4)
 • 04:57 Miloš Karadaglić , Radiohead Street Spirit (Fade Out)
 • 04:59 Edvard Grieg Peer Gynt I suita (4)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 314, Sunday, 5 April 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Joey Batey
  Wiedźmin
  Toss A Coin To Your Witcher
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic