Informacje

Syn Madonny zagrał Eltona Johna

Dodano:
Syn Madonny zagrał Eltona Johna

fot.PAP/EPA

David Banda, adoptowany syn Madonny, zaprezentował swoją wersję kompozycji "Your Song" Eltona Johna. Ponoć inspiracją do nagrania stał się film "Rocketman".

Zainspirowany filmem "Rocketman" David Banda, adoptowany syn Madonny, zaprezentował swoją wersję kompozycji "Your Song".

Syn Madonny to nie tylko utalentowany wokalista, ale także pianista i gitarzysta. Madonna wrzuciła do sieci dwa nagrania 15-latka. Na jednym z nich David Banda prezentuje cover piosenki Eltona Johna "Your Song".

Madonna wrzuciła także filmik, na którym jej córka Marcy James gra Gershwina na fortepianie, a kolejna córka Ester tańczy.

David Banda Mwale Ciccone Ritchie urodził się 24 września 2005 roku w Malawi. Jego biologicznymi rodzicami są Yohane i Barita Bandowie. Barita zmarła kilka dni po narodzinach Davida w wyniku powikłań poporodowych, po czym chłopiec trafił do sierocińca.

W październiku 2006 roku Madonna i jej ówczesny mąż, brytyjski reżyser filmowy Guy Ritchie odwiedzili Malawi, gdzie podjęli decyzję o adopcji Davida. Sprawie towarzyszył skandal medialny związany z ominięciem przez piosenkarkę malawijskiego prawa, według którego obcokrajowiec może adoptować stamtąd dziecko tylko, po co najmniej 18 miesiącach mieszkania w kraju.

"Gdy go spotkałam po raz pierwszy, był strasznie chory. Miał ciężkie zapalenie płuc i ledwo oddychał. Spanikowałam, nie mogłam go zostawić w tym sierocińcu, bo wiedziałam, że nie mają dla niego odpowiednich leków. Dostaliśmy zgodę na zabranie go do specjalnej kliniki, gdzie dostał leki rozszerzające oskrzela" - opowiadała Madonna o spotkaniu z Davidem w rozmowie z Ophrą Winfrey.

Marcy i Ester to również adoptowane córki Madonny. Gwiazda ma sześcioro dzieci w tym dwójkę biologicznych: córkę Lourdes Maria Ciccone Leon oraz syna - Rocco John Ritchie.

Film "Rocketman" w reż. Dextera Fletchera opowiada o czasach, gdy Elton John szkolił się w Royal Academy of Music, gdzie zaczął współpracę z Berniem Taupinem, który napisał słowa do takich hitów wokalisty jak tytułowy "Rocket Man" czy "Goodbye Yellow Brick Road". (PAP Life)

 • 23:27 Joanna Kulig, Marcin Masecki Dwa serduszka
 • 23:30 Henry Jackman Ryme City
 • 23:32 Nikołaj Rimski-Korsakow Szeherezada op.35 (3)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 296, Sunday, 10 November 2019
 • 1
  John Barry
  Tańczący z wilkami
  The John Dunbar Theme
 • 2
  John Barry / Shirley Bassey
  Goldfinger
  Goldfinger
 • 3
  Cecilla Krull
  Dom z papieru
  My Life Is Going On
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic