Informacje

Rod Stewart kompletuje obsadę do filmu o sobie. Jest tylko jeden problem

Dodano:
Rod Stewart kompletuje obsadę do filmu o sobie. Jest tylko jeden problem

fot.PAP/ EPA/DAVID BORRAT

Szkocki gwiazdor niejednokrotnie mówił wprost, że chciałby wystąpić w filmie o sobie. Najchętniej reżyserowanym przez Martina Scorsese. Ale wobec braku odpowiedzi z branży filmowej, wymyślił inne rozwiązanie. Pytanie, czy lepsze.

Artysta porzucił myśl o tym, że to on zagra w filmie. W rozmowie z BBC Radio 2 Stewart zaproponował, aby w jego dorosłą wersję wcielił się Rhys Ifans – brytyjski aktor znany m.in. z „Notting Hill”, a w jego chłopięcą postać – jego 14-letni syn, Alastair Stewart.

„Rhys byłby bardzo dobrym kandydatem. Ale musi coś zrobić ze swoją fryzurą” – przyznał słynący z bujnej czupryny muzyk. Jeśli chodzi o syna Stewarta, ten sam wyszedł z sugestią, że gotów byłby zagrać nastoletnią wersję swojego ojca. „Gdyby to on mnie zagrał, byłbym bardzo zadowolony” – powiedział muzyk. Jak zauważył, jest między nimi niezwykłe podobieństwo.

„Trudno byłoby stworzyć coś lepszego niż „Bohemian Rhapsody” (o życiu Freddiego Mercury) i „Rocketman” (historia Eltona Johna), ale chciałbym spróbować” - stwierdził 75-letni gwiazdor. Dodał, że chciałby mieć wpływ na kształt scenariusza i być zaangażowanym w projekt w możliwie jak najszerszym zakresie.

Czy Rod Stewart doczekał się odpowiedzi? Nie.

Autor przebojów „Do Ya Think I'm Sexy” i „Some Guys Have All the Luck” przebywa obecnie w swojej rezydencji w hrabstwie Essex we wschodniej Anglii. Pandemia koronawirusa zastała go na Florydzie, gdzie też ma posiadłość, ale zdecydował się wrócić do Wielkiej Brytanii wynajętym samolotem. Towarzyszą mu żona, Penny Lancaster i czworo dzieci.

Za czym najbardziej tęskni z czasów normalności? „To dosyć oczywiste. Za futbolem i pubami!” (PAP Life)

 • 10:27 Lang Lang, Franz Liszt La Campanella
 • 10:33 Emeli Sande Crazy In Love (Kid Koala Version)
 • 10:37 Jan Hammer Crockett's Theme
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic