Informacje

Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert

Dodano:
Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert

fot.PAP/EPA/FOCKE STRANGMANN

30 lat od ich pierwszego publicznego występu, członkowie Take That znów zaśpiewają w starym składzie, z Robbiem Williamsem na czele. Wezmą udział w specjalnym charytatywnym koncercie, który będzie transmitowany online.

W pierwszej połowie lat 90. angielski zespół Take That ze swoimi tkliwymi balladami i tanecznymi piosenkami, jak np. „Back for good” i „Could it be magic”, podbił cały świat. W 1995 r. z grupy odszedł Robbie Williams, a rok później nastąpił rozpad całej formacji. Boysband został reaktywowany bez udziału Williamsa w 2005 r. Niesforny piosenkarz wrócił do zespołu w latach 2010-2011, wspierając kolegów w nagraniu nowej płyty i biorąc udział w europejskiej trasie koncertowej. Od tamtej pory dołączał do trzech starych kolegów tylko z okazji pojedynczych występów.

Tak też stanie się ponownie w piątek 29 maja. Robbie, Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald wystąpią w koncercie transmitowanym na YouTube i na Facebooku (w obu przypadkach na kanałach brytyjskiej porównywarki usług finansowych, CompareTheMeerkat). Muzycy połączą się wirtualnie – każdy będzie w swoim domu. Środki zebrane z koncertu zostaną przeznaczone na leczenie muzykoterapią i wsparcie ekip koncertowych, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wykonywać swojej pracy.

„Nie mogę się doczekać, by ponownie wystąpić z chłopcami. To zawsze przyjemność. Jeśli nie możemy wystąpić na stadionie, przyciągniemy stadion ludzi do nas” – powiedział Williams w komunikacie prasowym. „Zapraszam was do siebie 29 maja. Strój, który będzie was obowiązywał, to kapcie i piżamy” – zwrócił się do fanów na swoim Instagramie. (PAP Life)

 • 15:35 Lang Lang, James Newton Howard The Nutcracker Suite
 • 15:43 Jerry Goldsmith Love Theme
 • 15:45 The Handsome Family Far From Any Road (Main Title Theme from "True Detective")
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic