Informacje

Paulina Przybysz świątecznie

Dodano:
Paulina Przybysz świątecznie

fot.PAP/Jakub Kaczmarczyk

Okres świąteczny niekoniecznie musi brzmieć w rytmie kultowych i wciąż tych samych przebojów. Udowadnia to Paulina Przybysz i jej nowa piosenka "Lulaj".

Utwór "Lulaj" Przybysz nagrała z Amarem Ziembińskim z zespołu Bitamina. Piosenka jest już w sieci.

"Zawsze w okresie przedświątecznym, kiedy zalewa nas już Wham! i Mariah Carey mam taką spóźnioną myśl, że powinnam napisać swój numer na ten magiczny moment. Udało się to przy współpracy z Amarem Ziembińskim. Kiedy pracował nad utworem, po studiu kręcił się gdzieś Vito, który też coś zaśpiewał w tle, polecam się wsłuchać" - zachęca piosenkarka.

"Uwielbiam tradycje, choć nie jestem blisko z kościołem, to po wigilii długo zmywam, rozmawiam do rana z rodziną i mimo tego, że nie pędzę na pasterkę to z pewnością święta są częścią mnie - od dziecka żyjemy w cyklach tradycji i towarzyszącym im emocjom" - wyznaje Przybysz.

"Lulaj to moja osobista kolęda, z którą mam nadzieje utożsami się kilka osób. Wesołych Świąt jakkolwiek je spędzacie!" - dodaje piosenkarka.

Przybysz znana jest przede wszystkim z występów w zespole Sistars, w którym śpiewała wraz z siostrą Natalią w latach 2001-2006 oraz 2011-2013. Wraz z grupą nagrała m.in. dwa albumy studyjne "Siła sióstr" oraz "A.E.I.O.U.".

W 2008 roku ukazała się jej solowa płyta pod pseudonimem Pinnawela, zatytułowana "Soulahili". Wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R & B.

W 2012 roku wraz z siostrą Natalią wzięła udział w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy" emitowanego na antenie TVP2.

Ostatnią pozycją w dyskografii Pauliny Przybysz jest wydany w 2017 roku album "Chodź tu". Jesienią tego roku wyruszyła we wspólną trasę koncertową ze swoją siostrą, Natalią. (PAP Life)

 • 12:38 Antonio Vivaldi Koncert gitarowy A-dur (3)
 • 12:44 Perfect Niewiele Ci mogę dać
 • 12:49 Aram Chaczaturian Waltz ze suity baletowej Masquerade
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic