Informacje

Nowy album Il Divo

Dodano:
Nowy album Il Divo

"Timeless" to najnowszy album międzynarodowej grupy wokalnej Il Divo. Na płycie znajdują się - wykonywane w czterech językach: angielskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim - standardy muzyczne i popularne hity. "Gwiazdorzy" sprzedali na całym świecie 30 milionów swoich płyt, wielokrotnie gościli też w Polsce.

Premiera albumu - 17 sierpnia.

Il Divo, międzynarodowa grupa wokalna, utworzona została przez producenta muzycznego i jurora programów "American Idol", czy "Britain's Got Talent" Simona Cowella. W skład grupy wchodzi czterech śpiewaków: hiszpański baryton Carlos Marin, tenor urodzony w Szwajcarii Urs Toni Buhler, amerykański tenor David Miller i francuski tenor Sebastien Izambard. Repertuar to popularne, romantyczne piosenki w symfoniczno-operowych interpretacjach.

Na płycie "Timeless" znalazły się m.in. takie utwory, jak "Love Me Tender", "What A Wonderful World", "Unforgettable", "Smile", "All Of Me" czy "Hello" z repertuaru Adele.

Album ma charakter jubileuszowy - zespół Il Divo obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności! Grupa sprzedała ponad 30 milinów płyt na całym świecie i zdobyła do tej pory 160 Złotych i Platynowych Płyt w 33 krajach!

Zespół nagrywał m.in. z takimi gwiazdami, jak Celine Dion, Toni Braxton, czy Barbrą Streisand. Grupa wielokrotnie występowała w Polsce, m.in. w Krakowie, Łodzi i Poznaniu. (PAP Life)

 

 • Notowanie: 258, niedziela, 11 listopada 2018
 • 1
  Ennio Morricone
  Dawno temu w Ameryce
  Cockey's Theme
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Astor Piazzola / Grace Jones
  Frantic
  I've Seen That Face Before
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic