Nigel Kennedy i Mike Stern: Tribute to Jimi Hendrix w Plusomacie

Dwóch gigantów jazzu, rocka i klasyki – tak mówi się o Nigelu Kennedy’m i Mike’u Sternie, którzy już 5 września 2022 roku pojawią się na scenie Teatru Letniego w Szczecinie. Ich trasa koncertowa po całym świecie rozpoczęła się w 2020 roku. W czasie jej trwania oddają hołd Jimiemu Hendrixowi, który w 2022 roku obchodziłby 80-te urodziny. W Plusomacie RMF Classic+ do zdobycia bilety na szczeciński koncert.

Nigel Kennedy i Mike Stern: Tribute to Jimi Hendrix w Plusomacie

Legendarni muzycy łączą swoje siły, by oddać hołd jednemu z największych innowatorów rocka i gitary elektrycznej. Wirtuoz skrzypiec, Nigel Kennedy, oraz mistrz jazz-rocka, Mike Stern, zagrają największe hity Jimiego Hendrixa. Tych dwóch „szalonych wojowników” przedstawi śmiałe i bardzo nietypowe interpretacje twórczości geniusza gitary elektrycznej.

Co mówią o Hendrixie?

Nigel Kennedy: Hendrix miał otwarty umysł. Twierdził, że każdy jest bratem i siostrą na tej planecie. Nikt nie jest wrogiem, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. To coś pięknego.

Mike Stern: Dorastałem w latach 60., więc twórczość Jimiego Hendrixa miała na mnie ogromny wpływ.

To niezwykłe spotkanie zaplanowano na 5 września 2022 roku w szczecińskim Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec. Specjalnie dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+ przygotowaliśmy podwójne zaproszenia. Rozdanie w Plusomacie startuje 17.08.2022 r.

Co zrobić, by ubiegać się o bilety na koncert Tribute to Jimi Hendrix w ramach Plusomatu RMF Classic+?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ na określony czas lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny z podpięciem karty (jeśli masz już dostęp, pomiń ten krok).
  • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
  • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
  • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo w środę 31 sierpnia.

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic