Muniek Staszczyk ma koronawirusa i musiał odwołać swój koncert

Lider zespołu T.Love poinformował na Instagramie, że zaraził się koronawirusem. Z tego powodu musiał odwołać swój piątkowy koncert w Reszlu w woj. warmińsko-mazurskim, gdzie miał wystąpił pod szyldem Muniek i Przyjaciele. Rockman uspokaja fanów, że czuje się dobrze.

Muniek Staszczyk ma koronawirusa i musiał odwołać swój koncert
Fot.PAP/Kalbar

„Przepraszam wszystkich fanów zespołu Muniek i Przyjaciele, że nie możemy dla Was zagrać dziś w Zamku Reszel. Koncert zostanie przełożony na 2 września! Ja czuję się dobrze. Uważajcie na siebie i do zobaczenia, Muniek” – taki komunikat Staszczyk opublikował na swoim profilu instagramowym.

Odpowiedź na to, dlaczego koncert został odwołany, znajduje się na dołączonym do postu zdjęciu. Przedstawia ono test antygenowy na koronawirusa z pozytywnym wynikiem.

Projekt Muniek i Przyjaciele, z którym Staszczyk miał zawitać do Reszla, skrojony jest pod kameralne sale i jest daleki od głośnego, rockowego grania, typowego dla T.Love. W koncertach Muńkowi towarzyszą dwaj gitarzyści. Staszczyk śpiewa zarówno piosenki z dorobku T.Love, jak i te, które są owocem jego działań solowych. 5 sierpnia rockman miał wystąpić na dziedzińcu zamku w Reszlu w ramach cyklu „Scena na Zamku”.

Muniek podzielił los m.in. Micka Jaggera czy Drake’a, u których też w ostatnim czasie zdiagnozowano koronawirusa i z tego powodu musieli zrezygnować z zaplanowanych koncertów. Temu pierwszemu udało się już wrócić do aktywności zawodowej, bo chorował w czerwcu. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic