Informacje

Duety Renee Zellweger z filmu "Judy"

Dodano:
Duety Renee Zellweger z filmu "Judy"

fot.PAP/EPA

Na album z muzyką z filmu "Judy" trafią duety Renee Zellweger m.in. z Samem Smithem. Film, którego premierę zaplanowano na 27 września, jest oparty na życiu Judy Garland i jej ostatnich koncertach w Londynie późnych lat 60.

Zdobywczyni Oscara Renee Zellweger wspólnie z Samem Smithem stworzyli nową wersję przeboju Garland zatytułowanego "Get Happy", a z Rufusem Wainwrightem unikatową wersję świątecznego przeboju "Have Yourself A Merry Little Christmas".

"Kiedy miałem 17 lat, robiłem pracę o Judy Garland na moje studia filmowe. Totalnie zauroczyłem się jej życiem i historią" - wspomina Sam Smith. "Judy momentalnie stała się jedną z ikon mojego życia. Była jedną z najodważniejszych i najpiękniejszych osób, a jej wrażliwość na sztukę wciąż wywołuje u mnie gęsią skórkę" - zapewnia.

"To był prawdziwy zaszczyt zaśpiewać z Renee. Nikt tak jak ona nie potrafiłby tego zrobić. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają ten film tak samo jak ja" - dodaje gwiazdor.

"Judy Garland jest siłą stale obecną w moim życiu, a Czarnoksiężnik z Krainy Oz był podstawą kultury, na której wyrosłem" - mówi z kolei Wainwright.

"To niesamowite wrócić do tych czasów za pomocą filmu i mieć w tym swój udział poprzez duet z Ren,e. Jej wykonanie w filmie, który skupia się na miłości i wielkiej hojności, jaką Judy Garland miała dla całego świata, jest znakomite i przypomina mi, jak unikatowe było życie Judy i jak wyjątkową była artystką" - dodaje.

Album "Judy" zawiera nagrania najpopularniejszych przebojów Judy Garland, które stały się już klasyką jak "For Once in My Life", "Come Rain or Come Shine" i "Over the Rainbow".

Ogłoszona na 27 września premiera soundtracku przypada w 50. rocznicę jej przedwczesnej śmierci w 1969 r. oraz 80 lat od jej występu w kultowym "Czarnoksiężniku z Krainy Oz" z 1939 r. Płyta zostanie wydana nakładem macierzystej wytwórni Judy Garland, Decca Records. (PAP Life)

 

 • 23:03 Brian Tyler Power Rangers Theme
 • 23:08 Irena Kwiatkowska Shimmy Szuja
 • 23:10 Bartosz Chajdecki Warszawa
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 307, Sunday, 16 February 2020
 • 1
  Joey Batey
  Wiedźmin
  Toss A Coin To Your Witcher
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic