Informacje

Celine Dion razy trzy

Dodano:
Celine Dion razy trzy

fot.PAP/EPA

Celine Dion zapowiada nadchodzącą płytę "Courage" trzema nowymi utworami. Piosenki "Imperfections", "Lying Down" i tytułowa "Courage" odkrywają nieco szczegółów dotyczących eklektycznego wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach 15 listopada.

Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta Celine Dion będzie mieszanką ballad oraz szybszych i energetycznych hitów. "Imprefections" to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. "Lying Down" przypomina nam o zmianie w życiu po zakończeniu toksycznej relacji. Zaś tytułowy utwór nowej płyty gwiazdy "Courage" to hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór "Flying On My Own".

Przy nowych kompozycjach artystka pracowała między innymi z Davidem Guettą, LP, Stevem Aokim i Sią.

Celine Dion sprzedała ponad 250 mln albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek Grammy.

Trzy lata temu Celine Dion w krótkim odstępstwie czasu straciła męża i brata. Teraz wydaje się, że w jej życiu znów wschodzi słońce. Została ambasadorką giganta kosmetycznego, wydaje kolejną płytę, a po pięćdziesiątce, jak przyznaje, "czuje się tak, jakby narodziła się na nowo".

"Mam na głowie mnóstwo projektów, wychowuje troję dzieci - 18-latka i ośmioletnie bliźnięta, gram koncerty, pracuję nad nową płytą, uczestniczę w tygodniach mody, jeżdżę do Paryża, zwiedzam tamtejsze muzea... W końcu pozwalam sobie żyć pełnią życia. Kiedy byłam młodsza, nie robiłam nic poza próbami i ćwiczeniami. Moje życie kręciło się wokół moich strun głosowych. Byłam po prostu... piosenkarką. Teraz cieszę się z bycia sobą i z tego, co kocham robić. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć żyć. Wreszcie czuję, że najlepsze dopiero przede mną" - mówiła na łamach "Elle".

Kanadyjka czuje się teraz szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Jedyne, czego jej brakuje, to czas. Liczy na to, że będzie go miała jeszcze dużo, bo, jak się śmieje, ma dopiero rok. Wszak po pięćdziesiątce - ma 51 lat - narodziła się na nowo. (PAP Life)

 • 22:40 Jeff Buckley Hallelujah
 • 22:47 Daniel Pemberton The Born King
 • 22:53 Ludwig van Beethoven Fidelio (Overture)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 292, Sunday, 13 October 2019
 • 1
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 2
  Henry Mancini / Audrey Hepburn
  Śniadanie u Tiffaniego
  Moon River
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic