Informacje

Anna Karwan nagrała zwiastun do filmu "Ukryta gra"

Dodano:
Anna Karwan nagrała zwiastun do filmu "Ukryta gra"

fot. screen YouTube

"The Secret Game" w wykonaniu Ani Karwan to piosenka - zwiastun filmu "Ukryta gra" Łukasza Kośmickiego. Premiera obrazu zaplanowana została na 8 listopada.

Piosenka The Secret Game to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji" - powiedziała w jednym z wywiadów Anna Karwan.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia" - dodała piosenkarka.

Autorem muzyki i słów do utworu "The Secret Game" jest Łukasz Targosz.

Karwan to zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu "The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do finału. Podczas "przesłuchań w ciemno" brawurowo wykonała utwór "Purple Rain" z repertuaru Prince'a.

Pierwszą zapowiedzią jej debiutanckiej płyty, która ukazała się w lutym 2019 r., był radiowy przebój "Głupcy". Teledysk do piosenki w sieci obejrzało ponad 13 mln fanów.

W filmie "Ukryta gra" Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky'ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny...

W rolach głównych w filmie "Ukryta gra" wystąpili Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow. (materiały prasowe/PAP Life)

 

 • 22:20 Quincy Jones Theme
 • 22:23 Zbigniew Wodecki Odjechałaś tak daleko
 • 22:27 Bartosz Chajdecki temat (4)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic