Informacje

Alicia Keys napisała piosenkę z Edem Sheeranem

Dodano:
Alicia Keys napisała piosenkę z Edem Sheeranem

fot.PAP/EPA

Światowej sławy gwiazda i wielokrotna laureatka Grammy Alicia Keys zaprezentowała właśnie swój nowy utwór. "Underdog" to trzecia piosenka z siódmego albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. W napisaniu tej piosenki pomógł jej Ed Sheeran.

"Niektórzy ludzie mogą myśleć, że słowo underdog (ang. z góry skazany na porażkę, spisany na straty) ma znaczenie negatywne. Jednak ja widzę je jako słowo mające wielką moc" - mówi o swoim nowym utworze Alicia Keys.

Artystka stwierdziła też, że sama dobrze wie, co znaczy walczyć o uznanie. "Reprezentuje ludzi niedocenionych, którzy mimo tego stanęli na wysokości zadania i zdołali wszystkich zaskoczyć. Wszyscy byliśmy w pewnym momencie w sytuacji, w której musieliśmy pokonać przeciwności losu. To nigdy nie jest łatwe. Moim ulubionym wersem z tej piosenki jest: +Mówili, że nigdy mi się nie uda, ale zostałam uformowana, żeby zburzyć formę+. Wydaję mi się, że nie ma osoby na tej planecie, która nie czuła się w ten sam sposób" - dodaje gwiazda.

"Underdog" to trzeci singiel z nadchodzącego, siódmego już albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. Pierwszym był zaprezentowany we wrześniu utwór "Show Me Love", a drugim wydany w listopadzie kawałek "Time Machine".

Rok 2020 będzie dla artystki bardzo pracowity: już 26 stycznia gwiazda po raz drugi poprowadzi galę rozdania nagród Grammy. A 31 marca pojawi się książka wokalistki "More Myself: A Journey".

Keys to bardzo wszechstronna artystka. Jest wokalistką, producentką, aktorką, pisarką i działaczką społeczną. Od premiery swojego debiutanckiego albumu "Songs in A Minor" sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie. (PAP Life)

 • 12:37 Bill Conti Dynasty
 • 12:41 Albrecht Mayer, Georg Friedrich Haendel Arrival of the Queen of Sheba
 • 12:44 Antonin Dvorak II Taniec słowiański op.72
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 314, Sunday, 5 April 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Joey Batey
  Wiedźmin
  Toss A Coin To Your Witcher
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic