Informacje

Alicia Keys napisała piosenkę z Edem Sheeranem

Dodano:
Alicia Keys napisała piosenkę z Edem Sheeranem

fot.PAP/EPA

Światowej sławy gwiazda i wielokrotna laureatka Grammy Alicia Keys zaprezentowała właśnie swój nowy utwór. "Underdog" to trzecia piosenka z siódmego albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. W napisaniu tej piosenki pomógł jej Ed Sheeran.

"Niektórzy ludzie mogą myśleć, że słowo underdog (ang. z góry skazany na porażkę, spisany na straty) ma znaczenie negatywne. Jednak ja widzę je jako słowo mające wielką moc" - mówi o swoim nowym utworze Alicia Keys.

Artystka stwierdziła też, że sama dobrze wie, co znaczy walczyć o uznanie. "Reprezentuje ludzi niedocenionych, którzy mimo tego stanęli na wysokości zadania i zdołali wszystkich zaskoczyć. Wszyscy byliśmy w pewnym momencie w sytuacji, w której musieliśmy pokonać przeciwności losu. To nigdy nie jest łatwe. Moim ulubionym wersem z tej piosenki jest: +Mówili, że nigdy mi się nie uda, ale zostałam uformowana, żeby zburzyć formę+. Wydaję mi się, że nie ma osoby na tej planecie, która nie czuła się w ten sam sposób" - dodaje gwiazda.

"Underdog" to trzeci singiel z nadchodzącego, siódmego już albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. Pierwszym był zaprezentowany we wrześniu utwór "Show Me Love", a drugim wydany w listopadzie kawałek "Time Machine".

Rok 2020 będzie dla artystki bardzo pracowity: już 26 stycznia gwiazda po raz drugi poprowadzi galę rozdania nagród Grammy. A 31 marca pojawi się książka wokalistki "More Myself: A Journey".

Keys to bardzo wszechstronna artystka. Jest wokalistką, producentką, aktorką, pisarką i działaczką społeczną. Od premiery swojego debiutanckiego albumu "Songs in A Minor" sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie. (PAP Life)

 • 08:12 Tyler Bates Main Title Theme From Guardians of the Galaxy
 • 08:15 Quincy Jones Theme
 • 08:20 Hans Zimmer Once Upon A Time In Africa
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 303, Sunday, 19 January 2020
 • 1
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 2
  Krzysztof Zalewski
  Kurier
  Kurier
 • 3
  Michał Lorenc
  Bandyta
  Taniec Eleny
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic