Informacje

Teatr Dramatyczny rozpoczął prezentację spektakli online

Dodano:
Teatr Dramatyczny rozpoczął prezentację spektakli online

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy rozpoczął realizację profesjonalnych nagrań spektakli w celu prezentowania ich publiczności online. Pierwszym przedstawieniem pokazywanym online jest "Tajny dziennik" Mirona Białoszewskiego w reżyserii Wojciecha Urbańskiego.

"Pierwszym spektaklem, który prezentujemy jest Tajny dziennik Mirona Białoszewskiego w reż. Wojciecha Urbańskiego. W obsadzie: Michał Piela, Robert Majewski, Henryk Niebudek i Piotr Siwkiewicz. Adaptacja Elżbieta Chowaniec i Wojciech Urbański. Muzyka - Marcin Masecki" - poinformowała PAP kierowniczka ds. PR teatru Weronika Doboszyńska.

Jak wyjaśniła, "Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy rozpoczął realizację profesjonalnych nagrań spektakli w celu prezentowania ich publiczności online". "Na stronie teatru (https://teatrdramatyczny.pl) została stworzona sekcje +online+, która przekierowuje użytkowników na platformę VOD" - dodała.

"Przedstawienie Tajnego dziennika Mirona Białoszewskiego w reżyserii Wojciecha Urbańskiego na Scenie Przodownik pokazuje, z jak wybitnym tekstem mamy do czynienia" - ocenił spektakl w "Gazecie Wyborczej" Tadeusz Sobolewski przy okazji jego premiery 30 marca 2017 r.

"Tajny dziennik wciąż jest tajemniczy. Przejmujący, mistyczny, złośliwy, pełen życia i przeczuć końca. Wydano go dopiero kilkadziesiąt lat po jego śmierci, bo poziom szczerości byłby nie do udźwignięcia dla przyjaciół, a otwartość obyczajowa byłaby nie do zniesienia dla cenzury" - czytamy na stronie Teatru Dramatycznego.

"Teraz z przyjemnością zapraszamy do oglądania spektaklu publiczność z całego świata! Bilety w cenie 15 zł można kupić poprzez stronę: https://online.teatrdramatyczny.pl" - napisała Doboszyńska.

Grzegorz Janikowski

 • 11:45 Georges Bizet "Carmen" na wesoło
 • 11:48 Heitor Villa-Lobos Pierwsza część "Popularnej suity brazylijskiej"
 • 11:52 Rupert Gregson-Williams Kingdom of Atlantis
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 354, Sunday, 18 April 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic