Informacje

Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert

Dodano:
Robbie Williams wraca do zespołu Take That. Ale tylko na jeden koncert

fot.PAP/EPA/FOCKE STRANGMANN

30 lat od ich pierwszego publicznego występu, członkowie Take That znów zaśpiewają w starym składzie, z Robbiem Williamsem na czele. Wezmą udział w specjalnym charytatywnym koncercie, który będzie transmitowany online.

W pierwszej połowie lat 90. angielski zespół Take That ze swoimi tkliwymi balladami i tanecznymi piosenkami, jak np. „Back for good” i „Could it be magic”, podbił cały świat. W 1995 r. z grupy odszedł Robbie Williams, a rok później nastąpił rozpad całej formacji. Boysband został reaktywowany bez udziału Williamsa w 2005 r. Niesforny piosenkarz wrócił do zespołu w latach 2010-2011, wspierając kolegów w nagraniu nowej płyty i biorąc udział w europejskiej trasie koncertowej. Od tamtej pory dołączał do trzech starych kolegów tylko z okazji pojedynczych występów.

Tak też stanie się ponownie w piątek 29 maja. Robbie, Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald wystąpią w koncercie transmitowanym na YouTube i na Facebooku (w obu przypadkach na kanałach brytyjskiej porównywarki usług finansowych, CompareTheMeerkat). Muzycy połączą się wirtualnie – każdy będzie w swoim domu. Środki zebrane z koncertu zostaną przeznaczone na leczenie muzykoterapią i wsparcie ekip koncertowych, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wykonywać swojej pracy.

„Nie mogę się doczekać, by ponownie wystąpić z chłopcami. To zawsze przyjemność. Jeśli nie możemy wystąpić na stadionie, przyciągniemy stadion ludzi do nas” – powiedział Williams w komunikacie prasowym. „Zapraszam was do siebie 29 maja. Strój, który będzie was obowiązywał, to kapcie i piżamy” – zwrócił się do fanów na swoim Instagramie. (PAP Life)

 • 13:46 Vittorio Monti Czardasz
 • 13:57 John Barry You Only Live Twice - Theme
 • 14:01 The Beatles All You Need Is Love
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic