Informacje

Rafał Zawierucha zaprosił do udziału w swoim nowym show gości z Hollywood

Dodano:
Rafał Zawierucha zaprosił do udziału w swoim nowym show gości z Hollywood

PAP/Leszek Szymański

Już w najbliższą niedzielę 17 maja zadebiutuje instagramowy program „Zawierucha filmowa”, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest Rafał Zawierucha. Aktor zdradził, że do pierwszego odcinka zaprosił ludzi z ekipy najnowszego filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”.

O projekcie "Zawierucha filmowa" aktor pisze w mediach społecznościowych już od kilku dni, jednak jak dotąd nie zdradził, kogo zaprosi do tego programu poświęconego ciekawym filmom. Rąbka tajemnicy uchylił jednak we wtorkowej relacji na żywo, podczas której rozmawiał z Magdaleną Steczkowską. „Jedyne, co mogę u ciebie zdradzić, to że będą też goście z Pewnego razu w Hollywood" - zapowiedział Zawierucha, który w tym filmie Quentina Tarantino wcielił się w rolę Romana Polańskiego.

Aktor w poniedziałek wyjaśnił na Instagramie, że dawna marzył o stworzeniu programu, w którym będzie mógł rozmawiać o kinie i polecać filmy warte obejrzenia. W rozmowie z Magdaleną Steczkowską wyjawił kilka szczegółów swojego show. „Będziemy rozmawiać o filmie, o sytuacjach z planu, o przygotowaniach do roli, o budowaniu postaci, podstawowych wartościach i elementach, na które zwracają uwagę twórcy” - powiedział. Wyjaśnił też, że pomysł na program powstał nie tylko z miłości do kina, ale również potrzeby wspierania innych twórców. „Chiałbym, żeby osoby, które są już na innym pułapie, też nie bały się wciągania innych na pokład. To jest to, co powiedzieli mi kiedyś producenci Żądła - Musisz szanować każdego człowieka, nawet tego, co sprząta, bo nigdy nie wiesz, kiedy on cię przeskoczy i sobie o tobie przypomni” - powiedział Rafał Zawierucha.

Program startuje na instagramowym koncie Zawieruchy w niedzielę 17 maja o 18.00. Aktor planuje także emisję w środy o 20.00. W trakcie każdego spotkania przewidziany jest konkurs, w którym będzie można wygrać autograf gościa, internauci będą mogli również zadawać zaproszonym osobom własne pytania. (PAP Life)

 • 06:34 Maanam Ta noc do innych jest niepodobna
 • 06:41 Antonin Dvorak VIII Symfonia G-dur op.88 (3)
 • 06:47 John Powell Dragon Racing
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic