„Niewidzialne biblioteki” w Plusomacie RMF Classic+

Literacka podróż po świecie wyobrażonych książek i bibliotek. Biblioteki stworzone z ciszy, wycięte w lodzie, wyjęte z sennych koszmarów, z tomami ułożonymi według zapachów, w których za zakładkę służy oddech. Zbiory składające się z książek na wpół zjedzonych, na wpół porzuconych przez wybredne literacko mole… Brzmi interesująco? Dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+ mamy dobrą wiadomość - piękna książką "Niewidzialne biblioteki" w spolszczeniu Jacka Dehnela od Wydawnictwa Literackiego do zdobycia w Plusomacie!

„Niewidzialne biblioteki” w Plusomacie RMF Classic+

Każda z ponad sześćdziesięciu opowieści w książce "Niewidzialne biblioteki"... zaskakuje – są wśród nich listy miłosne, łamigłówki, świadectwa nieograniczonej wyobraźni, z dużą dozą szaleństwa, groteskowych żartów i zaskoczeń. Intertekstualne wskazówki, nowe tropy, tajemnicze powiązania pełne literackich duchów. Inspiracji dostarczyli autorom przede wszystkim Italo Calvino oraz ojciec licznych intelektualnych zabaw J.L Borges i jego noty o książkach urojonych.

Znajdziemy tu zmysłowy, enigmatyczny i estetyczny świat, a autorzy tych opowieści, idąc w ślad Itala Calvina i jego Niewidzialnych miast, badają bibliofilię, zwłaszcza to, jak przejawia się ona w naszych romansach z bibliotekami.

JAK ZDOBYĆ KSIĄŻKĘ "NIEWIDZIALNE BIBLIOTEKI" W PLUSOMACIE RMF CLASSIC+?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ na 3/6/12 miesięcy lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny z podpięciem karty (jeśli masz już dostęp, pomiń ten krok).
  • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
  • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
  • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo.

START ROZDANIA: 29 marca 2023

ZAKOŃCZENIE ROZDANIA: 7 kwietnia 2023

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic