Polecamy

Melomaluchy - płyta i zestaw ćwiczeń

Płyta „Melomaluchy” zawiera wyjątkową muzykę oprawioną w piękną grafikę. Może być prezentem dla dziecka, lub wygodną „pomocą naukową” dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dziecko w...

czytaj więcej

Utwory Henryka Opieńskiego

Na płycie wydanej przez Acte Préalable znalazły się pieśni i kompozycje kameralne polskiego kompozytora, skrzypka i muzykologa Henryka Opieńskiego.

czytaj więcej

Missa festiva

Wydawnictwo Muzyczne Acte Préalable prezentuje płytę z premierowym nagraniem kompozycji "Missa festiva" polskiego kompozytora Kazimierza Rozbickiego.

czytaj więcej

The Passion Of The Christ

Przejmująca muzyka Johna Debney'a do filmu "Pasja" w rezyserii Mela Gibsona to archaizująca stylizacja, połączenie muzyki orkiestrowej i tzw. world music.

czytaj więcej

Symetria

Michał Lorenc jest autorem ścieżki dźwiękowej do filmu "Symetria", opowieści o niesłusznie aresztowanym człowieku. Więzienna rzeczywistość wystawia jego system wartości na ciężką próbę...

czytaj więcej

Ensemble de Narol

Celem nowego projektu Tytusa Wojnowicza jest przedstawienie bardzo rzadko grywanych utworów barokowej muzyki kameralnej.

czytaj więcej

Pieśni Ignacego Jana Paderewskiego

Pieśni Paderewskiego do słów Mickiewicza, Asnyka i Mendesa śpiewa Jadwiga Teresa Stępień, z towarzyszeniem pianisty Mariusza Rutkowskiego.

czytaj więcej

Angela Gheorghiu - Puccini

Najnowszy album Angeli Gheorghiu to kolekcja dzieł Pucciniego, zbiór najpopularniejszych i mniej znanych arii słynnego kompozytora operowego.

czytaj więcej
Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic