ON AIR
od 14:00 Wydział Kultury RMF Classic zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Pępek Świata"

Zapraszamy do Zakopanego od 17 do 23 września.

Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Pępek Świata"

PROGRAM

 

 

17.09 (niedziela)

godz. 9.00

SPOJRZELIŚMY KU TATROM

Prowadzenie: Maciej Krupa

wyprawa w Tatry z przewodnikiem

 

18.09 (poniedziałek)

godz. 18.15

JERYCHO „Muzyka liturgiczna kościoła zachodniego”

Stary Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, ul. Kościeliska 4 (Pęksowy Brzyzek)

 

godz. 20.00

„7 + 1” – WERNISAŻ

Teresa Iwanejko – Tarczyńska

Foyer – Scena Witkacego

 

godz. 21.00

Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” – „ORATORIUM PYTYJSKIE”

Scena Witkacego

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z Twórcami

 

19.09 (wtorek)

godz. 10.00 – 12.00

Warsztaty teatralne dla osób z niepełnosprawnościami

Prowadzenie: Grzegorz Bral

Sala Prób

 

godz. 17.00

Teatr KTO „PEREGRINUS”

Spektakl plenerowy – Plac Niepodległości

Początek – Oczko Wodne na Krupówkach

 

godz. 19.15

KATAPETASMA Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej

LITURGIA PRAWOSŁAWNA

Stary Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, ul. Kościeliska 4 (Pęksowy Brzyzek)

 

godz. 20.45

ROZMOWY ISTOTNE Teatr liturgii „z wysokości Wschodu” (prof. Michał Klinger)

Willa Koliba

 

20.09 (środa)

godz. 18.15

Teatr Pieśń Kozła „PIEŚNI LEARA”

Scena Witkacego

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z Twórcami

 

godz. 20.15

ROZMOWY ISTOTNE – „WSCHÓD”

Andrzej Stasiuk

Prowadzenie: Piotr Brysacz

Scena Witkacego

 

21.09 (czwartek)

godz. 10.00 – 12.00

POZA GRANICAMI - WARSZTATY cz. 1

Konrad Kocot, Anita Podkowa

Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne, ul. Ciągłówka 11

 

godz. 18.15

NOOSE Merlin Puppet Theatre (Niemcy)

Scena A. Bazakbala – Kawiarnia Witkacy

 

godz. 19.30

ROZMOWY ISTOTNE „Europa Środkowa jako miedza” (dr Marcin Dębicki)

Scena A. Bazakbala

 

godz. 21.00

KUMZITZ Kamea Dance Company (Izrael)

Scena Witkacego

 

22.09 (piątek)

godz. 10.00 – 12.00

POZA GRANICAMI - WARSZTATY cz. 2

Konrad Kocot, Anita Podkowa

Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne, ul. Ciągłówka 11

 

godz. 19.15

KUMZITZ – Kamea Dance Company

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z Twórcami

Scena Witkacego

 

godz. 21.00

NOOSE Merlin Puppet Theatre (Niemcy)

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z Twórcami

Scena A. Bazakbala – Kawiarnia Witkacy

 

23.09 (sobota)

godz. 10.00 – 12.00

POZA GRANICAMI - WARSZTATY cz. 3

Konrad Kocot, Anita Podkowa

Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne, ul. Ciągłówka 11

 

godz. 18.15

WIŚNIOWY SAD – Teatr im. St. I. Witkiewicza

Scena Witkacego

 

godz. 21.30

ROZMOWY ISTOTNE – „Pomiędzy” (Iwan Wyrypajew)

Spotkanie z udziałem Anny Sandowicz

Scena Witkacego

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic