Jedyny i niepowtarzalny pokaz spektaklu „Duch Pikadora”

Już 23 listopada b.r. (godz.19:30) w niecodziennej scenerii zabytkowych murów Fortu Sokolnickiego na Żoliborzu, odbędzie się jednorazowy i niepowtarzalny pokaz spektaklu „Duch Pikadora” w reżyserii Michała Walczaka, z gwiazdorską obsadą - Rafałem Rutkowskim, Grzegorzem Małeckim, Arkadiuszem Janiczkiem, Ewą Konstancją Bułhak i Anną Smołowik.

Spektakl „Duch Pikadora” to przywołanie najlepszych tradycji kabaretowych okresu dwudziestolecia międzywojennego, ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Juliana Tuwima. To dowcipny i sarkastyczny obraz przedstawiający relacje autora z otaczającym go światem. Jego obserwacje, postawy, obyczaje i mieszczańskie przywary, zamknięte w skondensowanej pigułce artystycznej i nowoczesnej, atrakcyjnej dla współczesnego odbiorcy formie.

Spektakl w reżyserii jednego z czołowych polskich dramaturgów – Michała Walczaka, wsparty udziałem najlepszych aktorów polskiej sceny teatralnej i filmowej, z Rafałem Rutkowskim i Grzegorzem Małeckim na czele, pod patronatem artystycznym aktorki Anny Seniuk.
Przedstawienie „Duch Pikadora” wystawione zostanie z okazji obchodów Roku Juliana Tuwima pod honorowym patronatem M. St. Warszawy oraz Narodowego Centrum Kultury. Patroni medialni wydarzenia: RMF Classic, Street Mobile, Metro Warszawskie.
Projekt zrealizowano na zlecenie Instytutu Książki.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Scenariusz i reżyseria:
Michał Walczak
Patronat artystyczny:
Anna Seniuk

Obsada:
Ewa Konstancja Bułhak, Anna Smołowik, Arkadiusz Janiczek, Grzegorz Małecki, Rafał Rutkowski

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic