„Bez seksu proszę” w Krakowskim Teatrze Variété

Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na brytyjską farsą ze skandalem obyczajowym w tle! „Bez seksu proszę” w reżyserii Janusza Szydłowskiego to mieszanka nieprawdopodobnych wydarzeń, błyskotliwych dialogów oraz wartkiej akcji.

„Bez seksu proszę” w Krakowskim Teatrze Variété
Fot.Łukasz Popielarczyk

W spektaklu śledzimy losy młodego małżeństwa Hunterów, które zostaje wplątane w haniebną aferę z materiałami pornograficznymi. Para, obawiając się wywołania obyczajowego skandalu, do spółki z Brianem – ich przyjacielem, próbują za wszelką cenę pozbyć się nieprzyzwoitej przesyłki, którą dostarczyła do ich mieszkania tajemnicza firma. Sprawę komplikuje dodatkowo pojawienie się Eleanor – matki Petera, Pana Bromheada – jego szefa, inspektora bankowego – Pana Needhama, nadinspektora policji, a także… dwóch dam lekkich obyczajów.

„Bez seksu proszę” to brytyjska farsa napisana przez Alistaira Foota i Anthony'ego Marriott'a, mistrzów tego gatunku. Od premiery, która odbyła się w Londynie w 1971 roku, do 1987 roku, kiedy to tytuł został zdjęty z afisza, zagrano go prawie 7 tysięcy razy! W 1973 roku sztuka została przeniesiona na duży ekran. Zarówno na West Endzie, jak i w filmie, wystąpiły największe gwiazdy Londynu.

Na deskach VARIETE zaprezentują się: Adrian Budakow (Peter Hunter), Barbara Garstka (Frances Hunter), Katarzyna Galica (Eleanor Hunter), Dominik Mironiuk (Brian), Marcel Wiercichowski (Leslie Bromhead), Karol Wolski (Nadinspektor Paul), Krzysztof Jędrysek (Pan Needham).

Najbliższe prezentacje odbędą się 13 maja (19:00), 14 maja (16:30, 20:00) oraz 15 maja (17:30).

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 10 min (1 przerwa)

Bilety: 55 PLN (ulgowy), 65 PLN (normalny) dostępne online na www.teatrvariete.pl oraz w kasie Teatru.

Do zobaczenia w VARIETE!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic