Polecamy

Gdzie po kredyt gotówkowy? Ranking banków

Kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć w każdym polskim banku pod warunkiem spełnienia konkretnych zasad. Tego typu zobowiązanie przeznaczamy na wybrany przez nas cel, przy czym nie musimy ujawniać konkretnych wydatków. Jest to czynnik, który odróżnia ten rodzaj kredytu od kredytów celowych, np. hipotecznego, przy którym musimy udostępniać wiele dokumentów świadczących o finansowaniu inwestycji.

Pozostaje jednak pytanie, gdzie wybrać się po kredyt gotówkowy? Sprawdźmy, które banki oferują najlepsze na rynku warunki i jak możemy wnioskować o taką pomoc finansową.

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy?
Każdy konsument po podjęciu decyzji o wzięciu kredytu, zastanawia się, gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy udać się w pierwszej kolejności. Aby znaleźć zobowiązanie, które przyniesie nam najwięcej korzyści, musimy dokładnie zapoznać się z warunkami kredytowania oraz ze szczegółami ofert, które proponują nam poszczególne banki. Nie musimy jednak robić tego samodzielnie, gdyż współczesne czasy oferują nam rozwinięte sposoby. Dzięki innowacyjnym narzędziom, dostępnym na wyciągnięcie ręki w sieci, w zaledwie kilka minut dowiemy się, który kredyt gotówkowy jest najatrakcyjniejszy. Mowa tutaj przede wszystkim o porównywarkach internetowych, których działanie nikomu nie sprawia trudności. Warto wspomnieć także o rankingach i kalkulatorach, które znacznie ułatwiają podjęcie decyzji o wyborze konkretnej oferty.

Gdzie kredyt gotówkowy? Porównywarki online
Porównywarka to nic innego jak narzędzie internetowe, z którego może skorzystać każdy z nas. Wystarczy, że wpiszemy kwotę, o jaką chcemy starać się na drodze wnioskowania o kredyt gotówkowy oraz interesujący nas okres spłaty. Na podstawie tych danych porównywarka wyświetli nam aktualne oferty, które spełniają nasze warunki oraz informacje o kosztach i warunkach związanych z kredytowaniem. W ten sposób możemy szybko porównać dostępne kredyty i wybrać ten, który jest dla nas najatrakcyjniejszy.

Kalkulator kredytu gotówkowego
Jeśli zależy nam na wiarygodnym i szybkim wyliczeniu wszelkich kosztów kredytowania, doskonałym sposobem okazuje się kalkulator kredytu gotówkowego. Działanie takiej usługi jest niezwykle podobne do wcześniej wspomnianych porównywarek takich jak Totalmoney.pl. Również w tym przypadku wpisujemy kwotę, którą chcemy pożyczyć od banku i okres kredytowania. W wyniku kalkulator obliczy nam wysokość miesięcznej raty, całkowita kwotę do spłaty oraz dodatkowe prowizje, oprocentowanie czy inne koszty. Zostaną wyświetlone także oferty poszczególnych banków, w których możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Ranking kredytów gotówkowych
Jeśli zastanawiamy się, gdzie wziąć kredyt gotówkowy, na postawione pytanie bez wątpienia odpowie nam ranking kredytów. Tego typu zestawienia są przygotowywane przez analityków finansowych, którzy po porównaniu ofert układają listę najlepszych na rynku kredytów. Dzięki temu możemy wybrać taki bank, który aktualnie proponuje najkorzystniejsze warunki.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? Ranking banków

6. PKO BANK POLSKI
PKO Bank Polski oferuje zaciągnięcie Mini Ratki, dostępnej dla osób fizycznych. Tego typu zobowiązanie udzielane jest z oprocentowaniem maksymalnie wynoszącym 7,20%. Możemy starać się o kredyt gotówkowy nawet na 48 miesięcy w kwocie 20 tysięcy złotych. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe. Konsument może wykupić polisę, której spłata będzie doliczana do miesięcznej raty. Składka ubezpieczeniowa wynosi 0,35% kwoty pożyczki.
Kredyt 20 tys. zł. na 48 miesięcy w PKO BP:
— Oprocentowanie: 7,20%
— RRSO: 15,62%
— Prowizja banku: 12,99%
— Miesięczna rata: 552,56 zł
— Całkowita kwota do spłaty: 26 522,74 zł.

5. BANK MILLENNIUM
W banku Millennium możemy zaciągnąć pożyczkę gotówkową nawet na 48 miesięcy z oprocentowaniem 6,80% przy kwocie 20 tysięcy złotych. W przypadku większej kwoty, oprocentowanie kredytu może wynieść maksymalnie 7,20%. Wysokość prowizji jest uzależniona od ustalonego przez bank profilu kredytowego i jest wyższa o 4 punkty procentowe, gdy klient nie wykupi ubezpieczenia. Maksymalna prowizja wynosi 13,99%. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej w Millennium jest nieobowiązkowe, jednak może znacznie zmniejszyć prowizję pobierają przez bank.
Kredyt 20 tys. zł. na 48 miesięcy w banku Millennium:
— Oprocentowanie: 6,80%
— RRSO 14,63%
— Prowizja banku: 13,99% (mniejsza przy wykupie polisy ubezpieczeniowej)
— Całkowita kwota do spłaty: 26 103,27 zł
— Miesięczna rata: 543,82 zł.

4. BNP PARIBAS
Bank BNP Paribas proponuje nam kredyt gotówkowy na specjalnych warunkach. Prowizja może wynosić 12%, jednak jeśli wykupimy ubezpieczenie, zostaje zmniejszona nawet do 2%. Ubezpieczenie nie jest jednak obowiązkowe i to od klienta zależy decyzja, czy zechce wykupić polisę. Kredyt jest oprocentowany według stałej stopy procentowej.
Kredyt 20 tys. zł. w BNP Paribas na 48 miesięcy:
— Oprocentowanie: 7,20%
— RRSO: 14,20%
— Prowizja: 12,00%
— Całkowita kwota do spłaty: 25 846,73 zł
— Miesięczna rata: 538,47 zł.

3. SANTANDER BANK POLSKA
Kredyt w Santanderze z 24-miesięcznym okresem spłaty jest oprocentowany według stałej stopy procentowej. Kredyt zaciągany na dłuższy czas posiada oprocentowanie wyliczane według zmiennej stopy procentowej. Prowizja za udzielenie kredytu może wynieść od 0% do 9,99%. Wykupienie ubezpieczenia jest dobrowolne.
Kredyt 20 tys. zł. na 48 miesięcy w Santander Bank Polska:
— Oprocentowanie: 7,13%
— RRSO: 10,72%
— Prowizja: 6,10%
— Całkowita kwota do spłaty: 24 452,30 zł
— Miesięczna rata: 509,42 zł.

2. CITI HANDLOWY
Citi Handlowy oferuje kredyt oprocentowany według zmiennej stopy procentowej. Ostateczna stawka zależy od kwoty kredytu, wybranego okresu spłaty i oceny zdolności kredytowej. Oprocentowanie jest ustalane indywidualne i składa się ze stawki WIBOR 3M oraz marży banku. Prowizja za udzielenie kredytu może wynieść maksymalnie do 10%. Kredyt możemy zaciągnąć przez internet.
Kredyt 20 tys. zł. w Citi Handlowym:
— Oprocentowanie: 7,19%
— RRSO: 9,63%
— Prowizja: 4,00%
— Całkowita kwota do spłaty: 23 995,94 zł
— Miesięczna rata: 499,92 zł
— Bez wychodzenia z domu.

ALIOR BANK
Kredyt gotówkowy w Alior Banku jest udzielany z oprocentowaniem stałym do 36 miesięcy lub zmiennym przy dłuższym okresie spłaty. Oprocentowanie wynosi 7,19%. Prowizja banku zależy od okresu kredytowania, a maksymalnie może wynieść 8,50%. Ubezpieczenie nie jest wymagane.
Kredyt 20 tys. zł. na 48 miesięcy w Alior Banku:
— Oprocentowanie: 7,19%
— RRSO: 9,36%
— Prowizja 3,50%
— Całkowita kwota do spłaty: 23 880,57 zł
— Miesięczna rata: 497,51 zł
— Bez wychodzenia z domu.

 • 00:24 Kora Zmierzch
 • 00:27 Danny Elfman Medici Circus-Miracles Can Happen
 • 00:32 Ralph Vaughan Williams Fantazja na temat "Greensleeves"
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 336, Sunday, 22 November 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic