Megan Fox debiutuje jako... poetka. Wyda tomik wierszy o jej relacjach z mężczyznami

„Ładni chłopcy są trujący” – taki tytuł nosi debiutancki tomik poezji Megan Fox, który ukaże się w listopadzie. Znajdzie się w nim ponad 80 wierszy, w których hollywoodzka gwiazda opisuje mroczną stronę mężczyzn, z którymi była związana.

Megan Fox debiutuje jako... poetka. Wyda tomik wierszy o jej relacjach z mężczyznami
Megan Fox / NINA PROMMER / PAP/EPA

„Napisałam te wiersze, by pokonać chorobę, która dopadła mnie, bo za długo milczałam. Całe życie spędziłam na utrzymywaniu sekretów mężczyzn. Od dźwigania ciężaru ich grzechów boli mnie ciało. Dałam sobie wiele wolności w tych wierszach. Mam nadzieję, że moje słowa pomogą innym w odzyskaniu szczęścia i tożsamości” – wyznała Megan Fox w zapowiedzi publikacji.

Tomik jej wierszy będzie miał premierę 7 listopada. Wyjdzie w formie książki oraz w postaci audiobooka, na którym będzie można usłyszeć wiersze Fox w jej interpretacji. Okładkę, na której widnieje grafiką przedstawiająca kobiece usta i wijącego się węża, aktorka udostępniła na swoim instagramowym profilu.

Czy w wierszach gwiazdy znajdą się refleksje na temat jej dwóch najbardziej głośnych związków - z raperem Machine Gun Kellym, który jest u boku Fox od 2020 roku oraz z aktorem Brianem Austinem Greenem, z którym aktorka ma trzech synów? Machine Gun Kelly chyba nie boi się tego, co wyczyta z tych wierszy, ponieważ pod ostatnim postem swojej ukochanej, poświęconym tomikowi, napisał: "Jestem z ciebie dumny". (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic