ON AIR
od 18:00 Café Classic zaprasza: Natalia Grzeszczyk

„Chołod” Szczepana Twardocha w Plusomacie RMF Classic+

Wielka podróż przez Arktykę - ocean, łagry, miłość i przemoc. Tak jednym zdaniem można opisać najnowszą książkę Szczepana Twardocha, która jest dostępna dla subskrybentek i subskrybentów w Plusomacie RMF Classic+. Jednak historia Konrada Widucha z każdą stroną książki wciąga i szokuje tak mocno, jak mocno potrafi trzymać mróz w dalekiej Arktyce.

„Chołod” Szczepana Twardocha w Plusomacie RMF Classic+

Pochodzący z Górnego Śląska Konrad Widuch jest weteranem Wielkiej Wojny, komunistą całym sercem oddanym rewolucji. Po wojnie razem z Karolem Radkiem wyjeżdża do sowieckiej Rosji i wciela w życie proletariacki porządek, walcząc w szeregach Konarmii w wojnie 1920 roku. Rewolucja jednak pożera własne dzieci. Podczas czystek 1937 roku towarzysz Widuch jako „stary bolszewik” zostaje aresztowany, skazany i wysłany do łagru, z którego jednak ucieka i tak zaczyna się jego podróż przez śniegi, lody i tundrę.

„Chołod” jest opowieścią o rozczarowaniu ideami. O losie jednostki rzuconej w wir historii i o chwili wytchnienia, jaką bohater znajduje poza cywilizacją. Jest to jednak tylko chwila, albowiem rosyjski Behemot uparcie podąża śladem ex-towarzysza Widucha.

Co zrobić, by zdobyć najnowszą książkę Szczepana Twardocha pt. „Chołod” w Plusomacie RMF Classic+?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ na 3/6/12 miesięcy lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny z podpięciem karty (jeśli masz już dostęp, pomiń ten krok).
  • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
  • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
  • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo.

Rozdanie książki „Chołod” w Plusomacie startuje 24.01.2023 roku, a zakończy się 7.02.2023 roku.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic