Bono wyruszy w światowe tournée promujące jego... autobiografię

1 listopada ukaże się książka „Surrender: 40 Songs, One Story”, która jest autobiografią lidera zespołu U2. Stojące za publikacją wydawnictwo Penguin Random House ogłosiło, że dzień później Bono rozpocznie międzynarodowe tournée ze spotkaniami autorskimi, podczas którego odwiedzi 14 miast.

Bono wyruszy w światowe tournée  promujące jego... autobiografię
For.FABIO FRUSTACI/PAP/EPA

Po raz pierwszy irlandzki rockman spotka się z fanami ciekawymi jego książki 2 listopada w Beacon Theatre w Nowym Jorku. Kolejne miasta na jego trasie to Boston, Toronto, Chicago, Nashville, San Francisco, Los Angeles, Londyn, Glasgow, Manchester, Berlin, Paryż i Dublin, gdzie na co dzień gwiazdor mieszka. Trasę Bono zakończy 28 listopada w Madrycie. Spotkania autorskie z rockmanem będą biletowane. Wejściówki trafią do sprzedaży w piątek 7 października. Do każdego biletu dołączona będzie książka.

Wyczekiwana od lat autobiografa Bono nosi tytuł „Surrender: 40 Songs, One Story”. Zawiera 40 rozdziałów, każdy nazwany będzie tak, jak piosenka U2. Bono stworzył też 40 rysunków, które pojawiają się na kartach książki. Polskim wydawcą tej autobiografii jest Wydawnictwo Agora, które zaplanowało premierę na 9 listopada. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic