Ruszyły prace nad 4. sezonem „Sukcesji”. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

W Nowym Jorku właśnie trwają zdjęcia do czwartego sezonu „Sukcesji”. Fabuła serialu HBO koncentruje się wokół rodziny Logana Roya, bohaterowie są wpływowi, bogaci i na każdym kroku walczą o władzę. Postacie są żywym potwierdzeniem słów „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”.

Ruszyły prace nad 4. sezonem „Sukcesji”. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?
Fot.HBO/Materiały prasowe

Szok i niedowierzanie

4. sezon „Sukcesji” będzie liczył dziesięć odcinków. Istotnym elementem fabuły stanie się sprzedaż koncernu medialnego Waystar Royco technologicznemu wizjonerowi Lukasowi Matssonowi. Pod koniec 3. serii Kendall, Shiv i Roman „polegli w walce z ojcem”, który finalnie sprzedał rodzinną korporację.

Czas na zmiany

To wydarzenie wydaje się być dla rodziny wciąż ogromnym szokiem. Czekają ich jedne z licznych momentów niepokoju o własną przyszłość. Zatem u Royów znów dochodzi do szeregu podziałów. Członkowie rodziny zdają sobie sprawę, że od teraz nie będą mogli cieszyć się władzą na takim poziomie, jak dotychczas. Ich znaczenie topnieje w oczach, więc rozpocznie się walka o „resztki” władzy.

Fabuła serialu

Stworzona przez Jesse’go Armstronga serialowa opowieść porusza wątki władzy i roszad wewnątrzrodzinnych przedstawionych oczami Logana Roya (Brian Cox) i czwórki jego dorosłych dzieci, Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) i Connora (Alan Ruck). 

(opis HBO)

Obsada i premiera sezonu

1. i 2. sezon „Sukcesji” zostały łącznie nagrodzone aż 9 statuetkami Emmy. 3. serię wyemitowano w październiku zeszłego roku.

W 4. sezonie „Sukcesji” wystąpią: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters oraz Jeannie Berlin.

Twórcą serialu jest Jesse Armstrong.

Prawdopodobnie premiera nowego sezonu przypadnie na wiosnę 2023 roku, doczekamy się także ostatniego 5. sezonu serialu. „Sukcesję” można oglądać w HBO i HBO Max.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic