Informacje

Muzeum Książąt Czartoryskich zostało nominowane do nagród "Property Design Awards"

Dodano:
Muzeum Książąt Czartoryskich zostało nominowane do nagród "Property Design Awards"

fot.PAP/Jacek Bednarczyk

Muzeum Książąt Czartoryskich (MKC) w Krakowie – nowa aranżacja wnętrz i ekspozycja - została nominowana do nagród "Property Design Awards 2020" w kategorii Design - Wnętrza: Obiekty Publiczne - podało na Twitterze Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs przeprowadzany jest w dziesięciu kategoriach i ma na celu nagrodzenie najlepszych projektów komercyjnych i publicznych w Polsce, które oddano do użytku do końca 2019 r.

Konkurentami Muzeum Książąt Czartoryskich w kategorii Design - Wnętrza: Obiekty Publiczne są: Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Muzeum Woli w Warszawie, Stary Teatr Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu i Kino Muza w Poznaniu.

Głosowanie czytelników i jury będzie trwało do końca stycznia 2020 r. Ogłoszenie laureatów nastąpi 6 lutego br. podczas gali wręczenia nagród "Property Design Awards 2020" w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku (będzie towarzyszyć V edycji 4 Design Days).

Organizatorem konkursu "Property Design Awards 2020" jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl, organizator 4 Design Days 2020, które odbędą się w dniach 6-9 lutego w Katowicach.

Więcej informacji na stronie: www.4dd.pl.

Grzegorz Janikowski

 • Notowanie: 303, Sunday, 19 January 2020
 • 1
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 2
  Krzysztof Zalewski
  Kurier
  Kurier
 • 3
  Michał Lorenc
  Bandyta
  Taniec Eleny
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic