ON AIR
od 10:00 Nakręcone do lat 18 zaprasza: Dariusz Stańczuk

Kathy Bates i John Cena gwiazdami politycznego thrillera „The Independent”

Interesująco zapowiada się obsada politycznego thrillera „The Independent”. Na jednym planie spotkają się gwiazda kina sensacyjnego John Cena („Legion samobójców: The Suicide Squad”) oraz nagrodzona Oscarem za rolę w filmie „Misery”, Kathy Bates. Reżyserką filmu „The Independent” jest Amy Rice („Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy”).

Kathy Bates i John Cena gwiazdami politycznego thrillera „The Independent”
Kathy Bates /fot.PAP/EPA/DAVID SWANSON

Akcja thrillera „The Independent” będzie się toczyć w ostatnich tygodniach prezydenckiej kampanii wyborczej, która sprawiła, że Amerykanie są podzieleni jak nigdy wcześniej. Bohaterką filmu będzie dziennikarka, która razem ze swoim zawodowym mistrzem trafia na trop spisku. Niespodziewanie to w ich rękach znajdzie się los wyborów oraz całego kraju.

Kathy Bates wcieli się w rolę kandydatki na urząd prezydenta, a Cena zagra jej konkurenta w tych wyborach. Rola dociekliwej dziennikarki przypadła w udziale Jodie Turner-Smith („Bez skrupułów Toma Clancy’ego”), a postać jej idola zagra Brian Cox („Sukcesja”). Napisany przez Evana Partera scenariusz filmu „The Independent” znalazł się na słynnej hollywoodzkiej Czarnej Liście.

„Mamy wielkie szczęście, że w obsadzie The Independent znaleźli się John Cena i Kathy Bates. Niezwykłe umiejętności aktorskie Bates w połączeniu z rozpoznawalnością Ceny i jego umiejętnością ekranowej transformacji, sprawiają, że są oni wyjątkowymi dodatkami do naszego filmu. Jesteśmy szczęśliwi, że podpisaliśmy z nimi umowy” – cieszy się przedstawiciel producenta filmu, studia The Exchange, Brian O’Shea.

John Cena, były gwiazdor wrestlingu, to jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie aktorów. Już w styczniu przyszłego roku zobaczymy go w spin-offie „Legionu samobójców”, serialu „Peacemaker”. Aktor jest też w obsadzie kosztownego widowiska szpiegowskiego Matthew Vaughna, „Argylle”. Z kolei Kathy Bates ukończyła niedawno zdjęcia do dramatu „Are You There God? It's Me, Margaret”. To ekranizacja powieści pod tym samym tytułem autorstwa Judy Blume. (PAP Life)