ON AIR
od 07:00 Śniadanie Mistrzów zaprasza: Łukasz Wojtusik

Gal Gadot zagra w remake’u filmu Alfreda Hitchcocka. Powstanie nowa wersja „Złodzieja w hotelu”

W najbliższym czasie Gal Gadot będzie zaangażowana w pracę na dużą liczbą projektów. Pochodząca z Izraela aktorka wystąpiła niedawno w „Czerwonej nocie” Netfliksa. Teraz ogłoszono, że wystąpi w nowej wersji filmu Alfreda Hitchcocka „Złodziej w hotelu”.

Gal Gadot zagra w remake’u filmu Alfreda Hitchcocka. Powstanie nowa wersja „Złodzieja w hotelu”
Gal Gadot/fot.Li Ying/PAP/Photoshot

Pierwsza wersja

Bohaterem filmu „Złodziej w hotelu” z 1955 roku jest, grany przez Cary’ego Granta, słynny złodziej biżuterii o pseudonimie „Kot”. Wycofał się już z przestępczego fachu, ale musi wrócić na scenę, bo nieznany sprawca kopiuje jego styl i dokonuje serii brawurowych kradzieży w hotelach na Lazurowym Wybrzeżu. Romans z milionerką Frances (Grace Kelly) stwarza idealną okazję do zastawienia pułapki na rabusia, a przynętą ma być bajeczna biżuteria jej matki (Jessie Royce Landis).

Wprowadzono pewne zmiany?

Jak informuje portal „Deadline”, scenariusz nowej wersji filmu Hitchcocka napisze Eileen Jones („Syn marnotrawny”). Gal Gadot, poza tym, że wystąpi w głównej roli, będzie też jedną z producentek powstającego filmu. Remake zostanie wyprodukowany dla studia Paramount Pictures. Nieznane są dokładne szczegóły planowanego projektu, ale nie można wykluczać, że w nowej wersji "Kotem" będzie kobieta. Nie jest to pierwsze podejście do stworzenia remake'u „Złodzieja w hotelu”. O podobnym projekcie mówiło się już w 2011 roku, a napisaniem jego scenariusza miał zająć się Josh Stolberg („Pirania”).

Lutowa premiera

11 lutego w kinach zadebiutuje nowy film z Gal Gadot w roli głównej – „Śmierć na Nilu” Kennetha Branagha. Jego premiera była już kilkukrotnie przekładana. Głównie z powodu pandemii COVID-19, ale też skandalu związanego z jedną z gwiazd tego filmu, Armiem Hammerem. Liczba kolejnych projektów, z którymi związana jest Gal Gadot, robi wrażenie. To trzecia część „Wonder Woman”, film, w którym wcieli się w rolę Kleopatry, a także szpiegowski „Heart of Stone”. Aktorka ma też zagrać rolę Hedy Lamarr w serialu poświęconym tej legendarnej aktorce zwanej najpiękniejszą kobietą świata. (PAP Life)