ON AIR
od 07:00 Śniadanie Mistrzów zaprasza: Łukasz Wojtusik

Krakowskie kolędowanie z Polsatem w Wigilię i w Boże Narodzenie

W Wigilijny wieczór kolęda z samego serca Krakowa zagości w domach mieszkańców całej Polski, a wszystko dzięki retransmisji niezwykłego Krakowskiego kolędowania z Polsatem. Koncert, który 17 grudnia zarejestrowano w kolegiacie św. Anny w Krakowie, zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polsat w Wigilię i Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami koncertu są: Miasto Kraków, Telewizja Polsat i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Współorganizowany przez nas koncert kolęd zagości w polskich domach w wigilijny wieczór, ten najpiękniejszy w roku – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. Cieszymy się z doskonałej współpracy z Telewizją Polsat i z tego wyjątkowego wydarzenia, do którego się przyczyniliśmy: tradycyjne polskie kolędy, znakomici wykonawcy i wspaniałe, barokowe wnętrza krakowskiej kolegiaty św. Anny.

Na koncercie usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy, które zaprezentują największe polskie gwiazdy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ania Wyszkoni, Ewa Farna, Zbigniew Wodecki, Grzegorz Markowski, Stanisław Karpiel – Bułecka, Jacek Wójcicki i zespół Pectus z towarzyszeniem orkiestry i kilku chórów.

Krakowskie kolędowanie z Polsatem zostanie wyemitowane na antenie Telewizji Polsat w Wigilię o 16.45, a powtórkę można będzie obejrzeć w Pierwszy Dzień Świąt o godzinie 12.45.

fot.Michał Ramus

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic