"Moja Ballada", "Crazy Lady" czy "Ballad for Berndt" to tylko niektóre z kompozycji Krzysztofa Komedy, jakie znalazły się w programie koncertu. Kennedy genialnie uchwycił ducha muzyki polskiego kompozytora i potwierdził tym jak bardzo jest związany emocjonalnie z naszym krajem również emocjonalnie.
"Komeda & My World" to najnowszy projekt Nigela Kennedy'ego. W skład zespołu wchodzą oprócz lidera: Paweł Tomaszewski, Tomek Kupiec i Adam Czerwiński.
Wyjątkowy skład instrumentalny powoduje, że muzyka Krzysztofa Komedy brzmi świeżo i nowocześnie.
Koncerty "Komeda & My World" odbędzie się 11 czerwca we wrocławskiej Hali Orbita. Początek imprezy - godz. 20:00. (PAP Life)
Komeda powraca na estrady
wtorek, 6 czerwca 2017 (12:49)
Muzyka Krzysztofa Komedy powraca na estrady. Jego utwory zagra światowej sławy skrzypek Nigel Kennedy. Koncert w ramach Ethno Jazz Festival odbędzie się we Wrocławiu już 11 czerwca.
