Coldplay w Polsce już 8 lipca! Bilety na koncert do zdobycia w Plusomacie RMF Classic+

Brytyjczycy, których pokochali słuchacze na całym świecie, już w lipcu pojawią się w Polsce. Muzyka zespołu Coldplay była wykorzystana w blisko 300 produkcjach filmowych: od pełnych metraży, przez formaty telewizyjne, na serialach kończąc. Podczas koncertu w Warszawie zagrają największe przeboje ze swojej ponad dwudziestopięcioletniej kariery. Specjalna pula biletów dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+ jest już dostępna w Plusomacie!

Coldplay w Polsce już 8 lipca! Bilety na koncert do zdobycia w Plusomacie RMF Classic+

Granie na żywo i nawiązywanie kontaktów z ludźmi to w końcu powód, dla którego istniejemy jako zespół. Planowaliśmy tę trasę od lat i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością grania piosenek z całego okresu, który spędziliśmy razem – mówią członkowie zespołu Coldplay, zapowiadając koncert w ramach trasy „MUSIC OF THE SPHERES WORLD TOUR”, który już 8 lipca 2022 r. odbędzie się na PGE Narodowym.

W dotychczasowych rozdaniach, które przygotowaliśmy dla użytkowników RMF Classic+ można było już zdobyć bilety m.in. na koncerty Alicii Keys oraz Guns N’ Roses. Na początku wakacji mamy kolejne mocne uderzenie i specjalną pulę biletów na koncert Coldplay – tłumaczy Tomasz Szuchta, subscription manager RMF Classic+. To ukłon w stronę naszych słuchaczy, którzy korzystają z platformy, ale także zachęta dla nowych użytkowników, by do nas dołączyli. Nie lada gratką jest możliwość ubiegania się o takie bonusy w ramach naszej oferty. A wkrótce zaproszenia na kolejne wydarzenia oraz niespodzianki, które pojawią się w Plusomacie już we wrześniu – dodaje Szuchta.

Członkowie zespołu Coldplay, przygotowując koncerty w ramach tej trasy koncertowej, zdawali sobie sprawę z faktu, że jako społeczeństwo stoimy w obliczu kryzysu klimatycznego, dlatego też do pracy nad wydarzeniami podeszli nieco inaczej niż zwykle. Spędziliśmy więc ostatnie dwa lata na konsultacjach z ekspertami ds. środowiska, aby ta trasa była jak najbardziej zrównoważona i, co równie ważne, aby wykorzystać jej potencjał do popychania spraw naprzód. Nie uda nam się zrobić wszystkiego dobrze, ale zobowiązujemy się robić wszystko, co w naszej mocy, a także dzielić się tym, czego się uczymy. To proces, który wciąż trwa i jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasową pomoc. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jeśli macie ochotę przyjść na koncert i śpiewać z nami. – zachęca zespół Coldplay.

Co zrobić, by ubiegać się o bilety na koncerty zespołu Coldplay w ramach Plusomatu RMF Classic+?

•    Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup 12-miesięczny dostęp do RMF Classic+ lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny. Teraz przy płatności jednorazowej 40 procent zniżki!
•    Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
•    Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
•    Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo.

Co, gdzie i kiedy? Zapisz daty rozdań kolejnych biletów w Plusomacie RMF Classic+

   • Coldplay - start rozdania: 1.07.2022r., data koncertu: 8.07.2022r., miejsce: PGE Narodowy
   • Harry Styles - start rozdania: 8.07.2022r., data koncertu: 18.07.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
   • Sting - start rozdania: 22.07.2022r., data koncertu: 30.07.2022r., miejsce: PGE Narodowy
   • Ed Sheeran - start rozdania: 4.08.2022r., data koncertu: 25.08.2022r., miejsce: PGE Narodowy
   • Backstreet Boys - start rozdania: 10.10.2022r., data koncertu: 29.10.2022r., miejsce: TAURON Arena Kraków
   • Simply Red - start rozdania: 16.11.2022r., data koncertu: 7.12.2022r., miejsce: Atlas Arena Łódź

 


 

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

RMF Classic+ to pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie lub skorzystaj z 40-procentowej zniżki przy płatności jednorazowej.

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic