Informacje

W maju będzie można spędzać kwarantannę w nawiedzonym domu z filmu „Obecność”

Dodano:
W maju będzie można spędzać kwarantannę w nawiedzonym domu z filmu „Obecność”

Kadr z filmu "Obecność"/fot.PAP/Photoshot

Nietypową atrakcję zaoferują fanom kina grozy organizatorzy wirtualnego wydarzenia, które rozpocznie się już 9 maja. Począwszy od tego dnia przez cały tydzień będzie można dołączyć do nadawanej na bieżąco transmisji online prosto z nawiedzonego domu, który był „bohaterem” horroru „Obecność”. „Dołącz do nas i zobacz, co się wydarzy” – zachęcają pomysłodawcy.

„Cały świat przebywa na kwarantannie. Ludzie utknęli w domach. A wyobraźcie sobie, że utknęliście w TYM domu! Prawdziwym domu z filmu „Obecność”. Mieszka tutaj ta rodzina. Tylko oni i… duchy” – zaostrzają apetyt w opublikowanym zwiastunie autorzy wydarzenia, czyli internetowa społeczność zajmująca się zjawiskami paranormalnymi o nazwie „The Dark Zone Network”. Chwilę później w zwiastunie widzimy nagranie z jednej z kamer. W środku nocy rozlega się niewyraźny szept „Pomóż nam” i w tajemniczy sposób znika jedna z krótkofalówek stojących pod kominkiem.

Transmisja na żywo pokaże codzienne (i conocne) życie rodziny Heinzenów, którzy są aktualnymi właścicielami nawiedzonego domu położonego w Rhode Island. Cały dom pełen będzie kamer, by dać widzom możliwość całkowitej immersji. W przeciągu następnego tygodnia od 9 maja Heinzenowie „wykonają paranormalne śledztwa, seanse spirytystyczne, seanse z użyciem tabliczki Ouija oraz zaproszą niektórych z najbardziej znanych badaczy paranormalnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu” – czytamy w oświadczeniu organizatorów.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba będzie zapłacić. Całodobowy dostęp do kamer kosztować będzie niecałe 5 dolarów, a dostęp na cały tydzień niecałe 20 dolarów. Część z zysków zostanie przeznaczona na rzecz osób poszkodowanych pandemią COVID-19.

Wyreżyserowana przez Jamesa Wana „Obecność” oparta została na prawdziwej historii rodziny Peronów, którzy wprowadzili się do domu w miejscowości Harrisville. Wkrótce zaczęli doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk, które zaczęły zagrażać ich życiu. Aktualni właściciele tego domu przekonują, że wciąż dochodzi w nim do podobnych zjawisk paranormalnych. (PAP Life)

 • 12:45 Ludwig van Beethoven Symphony No.1 in C major Opus 21 (4)
 • 12:51 Bruce Springsteen Streets Of Philadelphia
 • 12:56 Dave Brubeck Unsquare Dance
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 354, Sunday, 18 April 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic