Informacje

M2 Films udostępnia bezpłatnie „Królestwo”, najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat!

Dodano:
M2 Films udostępnia bezpłatnie „Królestwo”, najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat!

Czy nie wychodząc z domu, można przenieść się w samo serce puszczy? W ten weekend będzie to możliwe! W pierwszy dzień wiosny M2 Films udostępnia bezpłatnie najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat. „Królestwo”, czyli zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wspaniała Puszcza Białowieska – już w ten weekend bez opłat na VOD.pl!

M2 Films, zachęcając do pozostania w domach, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny udostępnia bezpłatnie „Królestwo”, film twórców hitów dokumentalno-przyrodniczych „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Nie wychodząc z domu, w gronie całej rodziny, można przenieść się do samego środka puszczy, spacerować po lesie, podziwiać żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej – oczami tych i innych zwierząt poznać historię natury i naszego kontynentu.
 
„Królestwo” to fenomenalny film przyrodniczy, który był najchętniej oglądanym dokumentem w polskich kinach w 2016 roku.  Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Puszczy Białowieskiej, jednym zachowanym miejscu, które oddaje charakter lasu w postaci, jakiej istniał tysiące lat temu. Twórcy filmu zabierają widzów do serca pełnej tajemnic prapuszczy, aby opowiedzieć o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką. Lektorką polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

„Królestwo”zwiastun PL


 
Dystrybutorem filmu „Królestwo” jest firma M2 Films, która już w sobotę 21.03, pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, udostępni film bezpłatnie. „Królestwo” będzie można obejrzeć bez żadnych opłat w weekend 21-22.03 w serwisie vod.pl.

 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic