Życie z klasą

Elegancko, światowo, z galanterią, galowo, stylowo, rycersko, twarzowo, gustownie…. Oto kilka moich ulubionych, wyszukanych w słowniku, synonimów określenia „z klasą”: Od siebie dorzucam jeszcze kolorowo, kobieco, filmowo i muzycznie. I oto jest… Magazyn Życie z klasą w nowej szacie!

Będzie jak w kobiecej torebce … WSZYSTKO!. Albo jak w filmie: rozważnie i romantycznie. I jak w stroju Panny Młodej, coś  nowego, coś starego, coś pożyczonego i coś niebieskiego….

słyszymy się w środę o 13:00
Ula Urzędowska

Laureatka Oskara wystąpi w Warszawie już w najbliższą sobotę w ramach pierwszej edycji nowego warszawskiego festiwalu Ephemera!!  Odbędzie się on w stolicy w dniach 12-13 września oraz 14-15 listopada. W programie nie zabraknie koncertów, wystaw i performansów.

„Hildur Gudnadottir presents Chernobyl (feat.Chris Watson & Sam Slater)”. Kompozycja na motywach głośnego serialu HBO zostanie wykonana na żywo w wyjątkowej przestrzeni oraz specjalnej scenografii, której wygląd i charakter jest efektem zastosowania maksymalnego reżimu sanitarnego. Przejmujący utwór wybrzmi szczególnie mocno w wielkiej przestrzeni dawnej drukarni przy ulicy Mińskiej w Warszawie. Ograniczona liczba widzów i możliwość poruszania się będą częścią eksperymentu, testu na to, jak najbezpieczniej brać udział w wydarzeniach muzycznych w 2020 roku. Na scenie do artystki dołączą współ-autorzy kompozycji: Sam Slater, Chris Watson, Francesco Donadello oraz Theresa Baumgartner, odpowiedzialna za scenografię i choreografię świateł. Nagranie z wydarzenia stanie się częścią specjalnego dokumentu oraz zostanie w późniejszym terminie udostępnione on-line. Za swoją kompo-zycję „Chernobyl” Gudnadottir była wielokrotnie nagradzana. Artystka otrzymała również Oscara za muzykę do filmu „Joker”. Z powodu pandemii „Hildur Gudnadottir presents Chernobyl (feat.Chris Watson & Sam Slater)” będzie w tym roku wykonany na żywo jedynie dwa razy, wcześniej utwór prezentowany był Berlinie.


Będzie także ciałopozytywnie!!! Zapraszam na spotkanie z Moniką Borzym.
 • 20:55 Clannad Robin (The Hooded Man)
 • 21:22 Vikingur Olafsson, Jean-Philippe Rameau Gigues en rondeau 1 & 2
 • 21:26 Fritz Kreisler Liebesleid
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic