Na porządku dziennym

Kto nas słucha w pracy? Ręka do góry! Tak myśleliśmy – jest Was mnóstwo. Wcale nas to nie dziwi, bo przecież RMF Classic w pracy nie przeszkadza, ba, wręcz pomaga wiele spraw uporządkować.

Specjalnie na tę porę dnia przygotowujemy codziennie specjalnie dobraną Najpiękniejszą Muzykę Filmową, która poprawi Wam nastrój, złagodzi biurowe niesnaski, przychylnie nastawi do Was Szefostwo i – generalnie – ustawi Wam dzień. Do tego mamy dla Was wiele informacji i ciekawostek, dzięki którym dzień w pracy minie bezstresowo i co najważniejsze – szybko. Możecie także złapać oddech biorąc udział w jednym z konkursów.
Takie rzeczy są u nas w RMF Classic „Na porządku dziennym”…
Nic, tylko słuchać.

Look bagażowy

Któż z nas nie miał problemów z pakowaniem się przed podróżą?

Któż z nas nie dopychał walizki kolanem?

Któż z nas nie stał przed dylematem z czego zrezygnować, a co koniecznie zabrać ze sobą w drogę?

Proponujemy spojrzeć na te różne sytuacje z przymrużeniem oka i mamy dla Was zabawę, która wprowadzi nastrój zbliżających się wakacji.

Codziennie opowiemy Wam na antenie historię jakiegoś przedmiotu, który zazwyczaj towarzyszy w wakacyjnych podróżach. Waszym zadaniem jest odgadnięcie o jaki przedmiot chodzi.
Dodatkowo prosimy o odpowiedź na pytanie: bez czego Wy nie ruszacie w drogę. Możecie też opisać krótko swoją ciekawą historię związaną z bagażem podróżnym.
Codziennie nagrodzimy osobę, która po pierwsze – odgadnie o jaki przedmiot pytamy, a po drugie – zaciekawi swoim wpisem Prowadzącego na tyle, żeby przyznał autorce/autorowi nagrodę.

Nagrodą jest zestaw podróżnych akcesoriów z logo RMF Classic: torba plażowa, ręcznik, kubek termiczny, koc i lunchbox.

Maksymalnie 600 znaków.

 

 

 

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic