Prezenty z pasją - wspieramy polskie manufaktury, lokalnych przedsiębiorców i rękodzielników

Drogie Słuchaczki! Drodzy Słuchacze! Zbliża się okres zakupowego szaleństwa. Wszyscy zaczynamy myśleć o świątecznych prezentach dla najbliższych. Zalewani reklamami dużych producentów i sieci handlowych zapominamy, jakie perełki możemy znaleźć u lokalnych wytwórców. Okres pandemii był dla drobnych przedsiębiorców niezwykle trudny. Teraz my przychodzimy im z pomocą!

Wspólnie stwórzmy mapę rodzinnych manufaktur, zakładów rzemieślniczych czy magicznych sklepików z lokalnym asortymentem, w których każdy z nas będzie mógł znaleźć wyjątkowy prezent na Święta!

Prezenty z Pasją w RMF Classic

Ktoś z Twoich znajomych jest rękawicznikiem? Może na Waszej ulicy czai się Szalony Kapelusznik? Albo sąsiad w domowym zaciszu tworzy sojowe świece? Koniecznie dajcie nam znać! Opiszcie krótko wybrane miejsce, oznaczcie je na mapie – a jeśli możecie, zróbcie zdjęcie i dołączcie do formularza. Każde zweryfikowane przez nas miejsce pojawi się na poniższej mapie. Na zgłoszenia czekamy aż do Świąt Bożego Narodzenia!

Ale to nie wszystko! Nasi dziennikarze odwiedzą wybrane pracownie z Waszych zgłoszeń, aby przyjrzeć się pracy tych osób i opowiedzieć ich historię na antenie RMF Classic i RMF Classic+. Niech cała Polska dowie się o ich talentach – i ruszy na przedświąteczne zakupy do tych niezwykłych miejsc!

Wyślij zgłoszenie!
Kliknij na mapie w wybranym miejscu aby wbić pinezkę tym samym oznaczając lokalizację.
Wskazówka: Mapę można dowolnie przybliżać i oddalać za pomocą rolki myszy.
Maksymalnie 200 znaków.
Plik w formacie JPG o maksymalnym rozmiarze do 2 MB.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic