Polecamy

Napad Rzymu na Kraków!

Kraków został oblężony. Do rzymskich legionistów dotarła wieść, że w stolicy Małopolski ukrywa się ich śmiertelny wróg – HANNIBAL. Czym prędzej udali się na poszukiwania. To, co znaleźli na miejscu, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Z okazji premiery książki Bena Kane’ a  "Hannibal. Wróg Rzymu" legioniści z grupy Legio XXI Rapax  wzięli udział w specjalnej akcji poszukiwawczej. Przyjechali do Krakowa, w którym miał ukrywać się legendarny Hannibal. Przemierzyli miasto wzdłuż i wszerz, aby na końcu przekonać się, że ich przeciwnikiem jest... książka. Przygody dzielnych śmiałków zostały uwiecznione na zdjęciach.  
 
Legio XXI Rapax  jest  grupą  odtwarzającą  rzymski legion. Zrzesza  ponad 100 pasjonatów z różnych krajów, którzy pragną rozpowszechniać historię starożytnego Rzymu. Jej członkowie brali udział między innymi w reklamie Plusa, a także wystąpili w teledysku Vadera.  

Akcja "Hannibala. Wroga  Rzymu" –  najnowszej  książki  Bena Kane’ a, autora bestsellerowej trylogii Kroniki Zapomnianego Legionu,  została osadzona w czasach drugiej wojny punickiej  i opowiada  o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

mat. prasowe/Wyd.  Znak
 

 • Notowanie: 288, Sunday, 15 September 2019
 • 1
  Hans Zimmer
  Dunkierka
  End Titles
 • 2
  Elton John / Taron Egerton
  Rocketman
  Rocket Man
 • 3
  Henryk Kuźniak
  Vabank
  Ragtime Vabank
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic