Polecamy

Bezpłatne warsztaty w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku

W dniach 6-8 września w Lublinie odbędzie się Europejski Festiwal Smaku. W ramach imprezy organizowane będą koncerty, wystawy, konkursy i pokazy kulinarne oraz bezpłatne warsztaty „Smakuj życie wszystkimi zmysłami”, których współorganizatorem jest Unlimited Group Polska. Wydarzenia będą miały miejsce w centrum Lublina, m.in. na Zamku Lubelskim, Starym Mieście oraz na Błoniach pod Zamkiem.

Wśród atrakcji 5. Europejskiego Festiwalu Smaku znajdą się pokazy kulinarne i degustacje produktów oraz potraw regionalnych. W różnych punktach miasta będzie można skosztować przysmaków pochodzących zarówno z Lubelszczyzny, jak i całej Europy. Zawodowi kucharze zmierzą się w konkursie „Lubelskie Smaki”. Uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w koncertach skupiających się w tym roku na muzyce bałkańskiej oraz wystawach fotograficznych i spotkaniach z ciekawymi osobami, m.in. Robertem Makłowiczem czy Tadeuszem Rolke, który razem z Leszkiem Mądzikiem poprowadzi warsztaty fotograficzne.

Cykl bezpłatnych spotkań „Smakuj życie wszystkimi zmysłami” poświęcony będzie zagadnieniom związanym z rozwojem osobistym i zdrowym trybem życia. Zajęcia prowadzić będą najlepsi trenerzy, lekarze i dietetycy z kraju i zagranicy. Uczestnicy będą mogli wybierać warsztaty i wykłady spośród wielu grup tematycznych, m.in. moc kobiety, moc mężczyzny, siła dziecka, szczęśliwa rodzina czy warsztaty kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Będą mieli okazję obejrzeć Hipnoshow – pokaz hipnozy w wykonaniu Jurija Mokriszczewa oraz Firewalking – inspirujący wykład Pawła Mroza zakończony przejściem po rozżarzonych do 650 st węglach. Gościem specjalnym będzie Colin P. Sisson (www.colinsisson.com), nauczyciel rozwoju osobistego z Nowej Zelandii oraz autor bestsellerów „Wewnętrzne przebudzenie” i „Podróż w głąb siebie”. Bezpłatne warsztaty będą okazją do poznania inspirujących ludzi, którzy pomogą zadbać nie tylko o ciało, ale i ducha.

Jak zapisać się na warsztaty?
Wszyscy zainteresowani mogą zapisywać się już dziś, wysyłając e-mail na adres: biuro@unlimitedgroup.pl. W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz nazwy warsztatów. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji dotyczących warsztatów można znaleźć na stronie internetowej: cs.unlimitedgroup.pl/europejski-festiwal-smaku-wydarzenia.html oraz na Facebooku www.facebook.com/events/510951745627011/.

 • 07:11 Ennio Morricone Per un Pugno di Dollari - Overture
 • 07:14 Leszek Możdżer, Daniel Bloom Lasting/Hidden star
 • 07:16 Mitch & Mitch, Zbigniew Wodecki Posłuchaj mnie spokojnie
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 302, Sunday, 12 January 2020
 • 1
  Krzysztof Zalewski
  Kurier
  Kurier
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Cecilla Krull
  Dom z papieru
  My Life Is Going On
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic