Polecamy

Bezpłatne warsztaty w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku

W dniach 6-8 września w Lublinie odbędzie się Europejski Festiwal Smaku. W ramach imprezy organizowane będą koncerty, wystawy, konkursy i pokazy kulinarne oraz bezpłatne warsztaty „Smakuj życie wszystkimi zmysłami”, których współorganizatorem jest Unlimited Group Polska. Wydarzenia będą miały miejsce w centrum Lublina, m.in. na Zamku Lubelskim, Starym Mieście oraz na Błoniach pod Zamkiem.

Wśród atrakcji 5. Europejskiego Festiwalu Smaku znajdą się pokazy kulinarne i degustacje produktów oraz potraw regionalnych. W różnych punktach miasta będzie można skosztować przysmaków pochodzących zarówno z Lubelszczyzny, jak i całej Europy. Zawodowi kucharze zmierzą się w konkursie „Lubelskie Smaki”. Uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w koncertach skupiających się w tym roku na muzyce bałkańskiej oraz wystawach fotograficznych i spotkaniach z ciekawymi osobami, m.in. Robertem Makłowiczem czy Tadeuszem Rolke, który razem z Leszkiem Mądzikiem poprowadzi warsztaty fotograficzne.

Cykl bezpłatnych spotkań „Smakuj życie wszystkimi zmysłami” poświęcony będzie zagadnieniom związanym z rozwojem osobistym i zdrowym trybem życia. Zajęcia prowadzić będą najlepsi trenerzy, lekarze i dietetycy z kraju i zagranicy. Uczestnicy będą mogli wybierać warsztaty i wykłady spośród wielu grup tematycznych, m.in. moc kobiety, moc mężczyzny, siła dziecka, szczęśliwa rodzina czy warsztaty kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Będą mieli okazję obejrzeć Hipnoshow – pokaz hipnozy w wykonaniu Jurija Mokriszczewa oraz Firewalking – inspirujący wykład Pawła Mroza zakończony przejściem po rozżarzonych do 650 st węglach. Gościem specjalnym będzie Colin P. Sisson (www.colinsisson.com), nauczyciel rozwoju osobistego z Nowej Zelandii oraz autor bestsellerów „Wewnętrzne przebudzenie” i „Podróż w głąb siebie”. Bezpłatne warsztaty będą okazją do poznania inspirujących ludzi, którzy pomogą zadbać nie tylko o ciało, ale i ducha.

Jak zapisać się na warsztaty?
Wszyscy zainteresowani mogą zapisywać się już dziś, wysyłając e-mail na adres: biuro@unlimitedgroup.pl. W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz nazwy warsztatów. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji dotyczących warsztatów można znaleźć na stronie internetowej: cs.unlimitedgroup.pl/europejski-festiwal-smaku-wydarzenia.html oraz na Facebooku www.facebook.com/events/510951745627011/.

 • 08:51 Ludwig van Beethoven Menuet G-dur
 • 08:53 Cloud Atlas Finale
 • 08:57 Julee Cruise, Angelo Badalamenti Nightingale
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 353, Sunday, 11 April 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Nino Rota
  Ojciec chrzestny
  Main Title (The Godfather Waltz)
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic