ON AIR
od 18:00 Lista Przebojów Muzyki Filmowej zaprasza: Jadwiga Polus

DJ na wesele, czyli muzyka prosto z płyt – dlaczego to się opłaca?

Każda młoda para organizująca swoje wesele doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sekretem udanej zabawy jest dobra muzyka. To przy niej goście będą mogli tańczyć, przyjemnie spędzać czas przy suto zastawionych stołach oraz oddać się weselnym szaleństwom. Muzyka weselna wcale nie musi być jednak grana tylko i wyłącznie na żywo – świetnym rozwiązaniem na zabawę weselną, obok zespołów, jest bowiem także DJ. Dlaczego warto postawić na współpracę właśnie z nim?

DJ na wesele, czyli muzyka prosto z płyt – dlaczego to się opłaca?

DJ na wesele – muzyka (nie) tylko dla młodszej publiczności

DJ większości z nas kojarzy się z młodzieżowymi imprezami i dyskotekowymi klimatami. Wszystko zależy jednak od rodzaju muzyki, jaką zagra ten profesjonalista, która może być natomiast bardzo zróżnicowana. Możliwość zaprezentowania dowolnego utworu lub gatunku muzycznego to jeden z największych atutów DJ-a, który nie ma na tym polu niemal żadnych ograniczeń. Jest to więc idealny wybór dla par młodych, które lubią konkretną muzykę i co istotne, chcą usłyszeć ją w oryginalnym brzmieniu i wykonaniu.

Współpraca z DJ-em to także gwarancja wysokiej jakości muzyki. W jego przypadku nie ma bowiem mowy o fałszowaniu, śpiewaniu z playbacku czy też innych, często zdarzających się zabawach weselnych wpadkach. Muzyka odtwarzana z płyt jest zawsze wysokiej jakości, dokładnie taka, jaką w oryginale znamy my i nasi gości. Dużym błędem jest także myślenie, że DJ na wesele sprawdzi się tylko i wyłącznie w przypadku ludzi młodych – starsze pokolenie gości również doceni jego pracę, o ile zadbamy o lubiane przez nich utwory. Weselna playlista powinna być bowiem na tyle urozmaicona i zróżnicowana, aby każdy weselnik znalazł w niej piosenki, które kocha i przy których najlepiej się bawi.

Ile kosztuje DJ na wesele i gdzie znaleźć najlepszych wykonawców?

Rozważając wybór DJ-a na wesele nie należy także zapominać o jego dodatkowych umiejętnościach. Jako osoba z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu imprez o różnym charakterze, DJ będzie idealnym wodzirejem weselnym – rozbawi gości, zachęci ich do wspólnej zabawy oraz nada zabawie weselnej odpowiedniego tempa i rytmu. Nie bez znaczenia jest także koszt jego zatrudnienia – DJ na wesele kosztuje z reguły mniej niż średniej wielkości zespół weselny, co czyni z niego świetny wybór dla par młodych o ograniczonym budżecie. Warto jednak mieć świadomość, że w branży ślubno-weselnej działa liczna rzesza bardziej lub mniej profesjonalnych DJ-ów. Gdzie szukać tych najlepszych z nich?

Idealnym miejscem na zapoznanie się z ofertą DJ-ów weselnych z całej Polski są portale ślubne. Na łamach serwisu Weselezklasa.pl, który jest jednym z największych i najbardziej lubianych nich, znajdziemy szeroki wybór profesjonalnych DJ-ów na wesele, których możemy wybierać według określonych kryteriów – kosztu usługi, dodatkowych instrumentów, a także innych kwalifikacji, w tym znajomości języków obcych. Wybór najlepszego kandydata znacząco ułatwiają natomiast dostępne na Weselezklasa.pl opinie użytkowników portalu, którzy chętnie dzielą się swoimi wrażeniami ze współpracy z danym profesjonalistą z innymi parami młodymi.

Artykuł sponsorowany