ON AIR
od 14:00 Wydział Kultury RMF Classic zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Na porządku dziennym

Słuchaj już jutro od 10:00
Zaprasza Katarzyna Hnat

Kto nas słucha w pracy? Ręka do góry! Tak myśleliśmy – jest Was mnóstwo. Wcale nas to nie dziwi, bo przecież RMF Classic w pracy nie przeszkadza, ba, wręcz pomaga wiele spraw uporządkować.

Specjalnie na tę porę dnia przygotowujemy codziennie specjalnie dobraną Najpiękniejszą Muzykę Filmową, która poprawi Wam nastrój, złagodzi biurowe niesnaski, przychylnie nastawi do Was Szefostwo i – generalnie – ustawi Wam dzień. Do tego mamy dla Was wiele informacji i ciekawostek, dzięki którym dzień w pracy minie bezstresowo i co najważniejsze – szybko. Możecie także złapać oddech biorąc udział w jednym z konkursów.
Takie rzeczy są u nas w RMF Classic „Na porządku dziennym”…
Nic, tylko słuchać.

Pod znakiem Lwa

Zapraszamy do zabawy „Pod znakiem Lwa”!

Czy jesteście gotowi na radiowe safari w świece dzikich, afrykańskich zwierząt?
Czy przyjmiecie zaproszenie na spotkanie z „Królem Lwem”?

Zapraszamy do zabawy, w której do wygrania są podwójne bilety na projekcję filmu „Król Lew” z muzyką na żywo, w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Ten niezwykły pokaz odbędzie się 26 maja w Tauron Arenie o godz. 17:00.

Do każdej pary biletów dorzucamy maskotkę Simby firmowaną przez National Geographic  oraz znakomity album „Zwierzęta Afryki”. Przewodnik na safari”.

Codziennie od poniedziałku do piątku bohaterem zabawy będzie jedno z afrykańskich zwierząt.
Waszym zadaniem jest odgadnięcie, o jakie zwierzę pytamy. Oczywiście – możecie liczyć na podpowiedzi. Dodatkowo musicie odpowiedzieć na tzw. pytanie otwarte, które znajdziecie w formatce poniżej, a które związane jest z tematem programu.
Każdorazowo, spośród osób, które prawidłowo udzieliły odpowiedzi na pierwsze pytanie konkursowe, Prowadzący wybierze osobę, która, najciekawiej jego zdaniem, udzieliła także odpowiedzi na pytanie otwarte.

Zwycięzca otrzyma podwójny bilet na wydarzenie „Disney. Król lew – film z muzyką na żywo” oraz dodatkowo maskotkę lwa Simby i album „Zwierzęta Afryki”. Przewodnik na safari!

Zapraszamy także do wzięcia udziału w Wielkim Narodowym Spisie Lwów. Szczegóły tej zabawy znajdziecie tu:

https://www.rmfclassic.pl/a/foto-pod-znakiem-lwa 

Maksymalnie 600 znaków.

 

 

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic