ON AIR
od 13:00 Życie z klasą zaprasza: Urszula Urzędowska

Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” ponownie ruszą w podróż w czasie

Wśród wielu świetnych ról, w jakie wcielili się w trakcie swojej kariery Lea Thompson i Christopher Lloyd, najbardziej pamiętne są z pewnością te zagrane w „Powrocie do przyszłości”. Teraz oboje aktorów ponownie wyruszy w filmową podróż w czasie. Wszystko za sprawą produkcji pod tytułem „Next Stop, Christmas” („Następny przystanek: Boże Narodzenie”).

Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” ponownie ruszą w podróż w czasie
fot.PAP/EPA

Jak informuje portal „Entertainment Weekly”, bohaterką filmu „Next Stop, Christmas” jest Angie, która zastanawia się nad tym, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby poślubiła swojego byłego chłopaka. Ten zrobił karierę i aktualnie jest słynnym sprawozdawcą sportowym. Ruszając pociągiem na święta do rodziny niespodziewanie cofa się w czasie o dziesięć lat. Dzięki enigmatycznemu konduktorowi Angie otrzymuje szansę ponownego przeżycia Bożego Narodzenia sprzed dekady i poznania prawdy o tym, co tak naprawdę liczy się w jej życiu.

Jak wypadną występujący tu w rolach głównych Lea Thompson i Christopher Lloyd? O tym będzie można przekonać się już 6 listopada na antenie Hallmark Channell, gdzie „Next Stop, Christmas” będzie miał swoją premierę. Ta produkcja filmowa to jeden z dziesięciu nowych bożonarodzeniowych filmów zapowiedzianych przez tę stację telewizyjną.

Z efektu końcowego prac nad filmem „Next Stop, Christmas” zadowolony jest Tommy Fields, który skomponował do niego muzykę. „Jestem podekscytowany możliwością skomponowania muzyki do filmu, w którym wystąpiło tych dwoje ikonicznych aktorów. Widziałem już pierwszą wersję filmu i wygląda świetnie. Jest zabawny i serdeczny” – napisał na Twitterze Fields, dołączając fotosy z filmu, na których widać Lloyda i Thompson.

Miłośnicy bożonarodzeniowych filmów nie mogą narzekać na świąteczną ofertę stacji Hallmark. Jeszcze w tym roku wyemitowane zostaną tam następujące świąteczne produkcje: „Debbie Macomber’s A Mrs. Miracle Christmas”, „A Christmas Treasure”, „Sister Swap: A Hometown Holiday”, „Sister Swap: Christmas in the City”, „Christmas at Castle Hart”, „The Christmas Contest”, „The Christmas House 2: Deck Those Halls”, „The Nine Kittens of Christmas”, „The Christmas Bond” oraz „Every Time a Bell Rings”. (PAP Life)