FMF Pro Publico Bono

Jak co roku Festiwal Muzyki Filmowej stara się włączać do swojej misji egalitaryzm oraz wrażliwość na problemy innych ludzi na całym świecie. Festiwal w ramach tej idei stara się współpracować z szeregiem organizacji z tym związanych. Tak jest i w tym roku!

Akcja Pomóżmy chorym dzieciom!

Dla każdego dziecka, a tym bardziej dla tego, które choruje i cierpi, to rodzinny dom jest naturalnym i najlepszym miejscem. Krakowskie Hospicjum dla Dzieci imienia ks. Józefa Tischnera realizuje ideę domowego hospicjum dla najmłodszych. Pomóżmy im! Możecie przekazać datek za pośrednictwem strony internetowejwww.hospicjumtischnera.org. Liczy się każda złotówka!

UNICEF na FMF!

Kolejny raz UNICEF Polska będzie razem z nami w czasie koncertów głównych. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska organizacji i przekazywania darowizn do puszek wolontariuszy. W tym roku pomagamy dzieciom w objętych konfliktami wewnętrznymi Republice Środkowoafrykańskiej i Sudanie Południowym.

Republika Środkowoafrykańska pogrążona jest w chaosie z powodu trwającej od 1,5 roku wojny. Sytuacja każdego dnia się pogarsza! Tysiące dzieci pozbawione są podstawowej opieki medycznej. W kraju trwa kryzys żywnościowy. W ostatnim roku trzykrotnie zwiększyła się liczba dzieci cierpiących na skutek niedożywienia. W całym kraju działa tylko jeden szpital. Brakuje w nim sprzętu i leków. Najmłodsi pacjenci tygodniami czekają na leczenie. Możemy to zmienić!

Zapraszamy wszystkich do przekazywania datków do puszek w czasie koncertów i do wspierania dzieci poprzez wpłatę na konto akcji.

Audiodeskrypcja na koncercie Gladiator Live in Concert!

To bezprecedensowe wydarzenie odbędzie się już w sobotę (27 września) o godz. 18.00 w jednej z najnowocześniejszych i największych hal widowiskowo-sportowych w tej części Europy. We współpracy z Fundacją Siódmy Zmysł stworzymy specjalny system audiodekrypcji pozwalający osobom niewidomym i niedowidzącym na pełne uczestnictwo w widowisku i koncercie. Audiodeskrypcja to technika, w której lektor w przerwie między dialogami czyta opis słowny najważniejszych elementów obrazu - osoby z dysfunkcją wzroku… słyszą zatem rodzaj przekładu obrazu wizualnego na narrację językową, dzięki czemu mogą wyobrazić sobie zdarzenia oczywiste dla osób widzących.

Partnerem projektu jest Fundacja Siódmy Zmysł, organizującą pokazy z audiodeskrypcją w całej Polsce. Krakowskie Biuro Festiwalowe od lat współpracuje z Fundacją m.in. przy filmie Widok Krakowa czy zeszłorocznym koncercie Matrix Live – Film in Concert.

 • 07:48 Klaus Doldinger Bastian's Happy Flight
 • 07:52 Kacey Musgraves All Is Found (Kacey Musgraves Version)
 • 07:56 Franz Joseph Haydn Symfonia nr 104 D-dur Londyńska (3)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 320, Sunday, 24 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic